MEČ
14.10.20 | 2. kolo | Radu Albot | Oscar Otte | 6-4, 5-7, 7-5 | Cologne | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Radu Albot | Oscar Otte | |
1. servis % | 70/108 (65%) | 54/98 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 43/70 (61%) | 40/54 (74%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 22/38 (58%) | 18/44 (41%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 4/13 (31%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 40/98 (41%) | 43/108 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 105/206 (51%) | 101/206 (49%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 6 |
Asovi | 2 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Radu Albot | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Radu Albot | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Radu Albot | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Radu Albot | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Radu Albot | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Radu Albot | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Radu Albot | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Radu Albot | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Radu Albot | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Radu Albot | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Radu Albot | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Radu Albot | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Radu Albot | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Radu Albot | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Radu Albot | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Oscar Otte | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Radu Albot | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-4 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Radu Albot | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Oscar Otte | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Radu Albot vs. Oscar Otte - Međusobni mečevi
16.03.22 | 1. kolo | Radu Albot | Oscar Otte | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | Phoenix Challenger | tvrda |
17.10.20 | 1. kolo kval. | Oscar Otte | Radu Albot | 7-65, 6-4 | detalj meča | Cologne | dvorana |
14.10.20 | 2. kolo | Radu Albot | Oscar Otte | 6-4, 5-7, 7-5 | detalj meča | Cologne | dvorana |
Radu Albot form & Oscar Otte form
Radu Albot - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Carlos Taberner | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 7-66, 7-5 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Mathias Bourgue | 7-65, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Marco Cecchinato | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Daniel Masur | 6-70, 6-74 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Lille Challenger - dvorana | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Joris De Loore | 3-6, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Gijs Brouwer | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo | vs. Mark Lajal | 6-2, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
Delray Beach - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Frances Tiafoe | 6-75, 6-74 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Juncheng Shang | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.02.24 kval. | vs. Terence Atmane | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.02.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Dallas - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Denis Kudla | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Marco Cecchinato | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Stefano Napolitano | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Canberra Challenger - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 7-64, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Nuno Borges | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Alibek Kachmazov | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Billy Harris | 6-1, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Gauthier Onclin | 6-76, 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Brest Challenger - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 6-72, 6-713 | detalj meča |
Oscar Otte - Posljednji mečevi
Lille Challenger - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Michael Geerts | 7-5, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 7-65, 7-63 | detalj meča | |
Cherbourg Challenger - dvorana | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Michael Geerts | 7-65, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lloyd Harris | 5-7, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Alexis Gautier | 1-2, - Oscar Otte - odustajanje | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Paul Jubb | 4-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Alberto Barroso Campos | 2-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Tom Paris | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Antoine Bellier | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Marko Topo | 6-72, 6-3, 7-63 | detalj meča | |
Antwerp - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Bonzi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Elahi Galan | 3-6, 6-3, 3-6, 6-73 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo | vs. Dominik Koepfer | 7-5, 6-3, 7-69 | detalj meča | |
29.06.23 kval. | vs. Marc Polmans | 6-3, 7-64, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Leandro Riedi | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Benoit Paire | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Halle - trava | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Laslo Djere | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
Stuttgart - trava | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Heilbronn Challenger - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Facundo Diaz Acosta | 4-6, 7-61, 1-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-4, 1-6, 6-72 | detalj meča | |
Turin Challenger - zemlja | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Madrid - zemlja | ||||
28.04.23 2. kolo | vs. Daniel Altmaier | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Pavel Kotov | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
Munich - zemlja | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Flavio Cobolli | 0-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
18.04.23 1. kolo | vs. Sebastian Baez | 6-3, 7-5 | detalj meča |