Italy
05.01.03, 21 Godina
13737 $
05.01.03, 21 Godina
13737 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
China
23.01.03, 21 Godina
23.01.03, 21 Godina
Pietro Pampanin vs. Mai Gao - Međusobni mečevi
06.12.21 | 2. kolo kval. | Pietro Pampanin | Mai Gao | 6-2, 6-2 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Pietro Pampanin form & Mai Gao form
Pietro Pampanin - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.03.24 kval. | vs. Nicolas Ifi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Viacheslav Ovchinnikov | 6-74, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Blazka | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Enzo Wallart | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alessandro Versteegh | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Niklas Waldner | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Leyton Rivera | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Noah Perfetti | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Gabriele Volpi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Emil Rast | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
13.02.24 kval. | vs. Ivan Kazakov | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Corentin Denolly | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Aleksander Chayka | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 kval. | vs. Marco Furlanetto | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Haydar Cem Gokpinar | 6-4, 1-6, 10-3 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Fomin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 San - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 6-72, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Leopold Zima | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Jack Molloy | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Nil Boixader Roca | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Francisco Rocha | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Marek Gengel | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Svyatoslav Gulin | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Kirill Mishkin | 6-74, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Mai Gao - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.12.21 2. kolo kval. | vs. Clement Deleersnyder | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
27.12.21 kval. | vs. Mikail Alimli | 7-66, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
26.12.21 1. kolo kval. | vs. Austin Hoole | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.12.21 1. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 3-6, 6-2, 12-14 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Charlelie Cosnet | 6-2, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Pietro Pampanin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Andres Haefele | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Pietro Mugelli | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Andres Haefele | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Noel Larwig | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Alexander Orlov | 3-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Thibault Verdier | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Linghao Zhang | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Nikita Volonski | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Andrea Pecorella | 4-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Mattias Southcombe | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 6-74, 7-5, 5-10 | detalj meča | |
China F10 - tvrda | ||||
07.07.18 1. kolo kval. | vs. Yuchen Wu (2000) | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
China F9 - tvrda | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Yong Jia Cai | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča |