MEČ
23.09.18 | 2. kolo kval. | Petros Tsitsipas | Adam Nagoudi | 6-0, 6-3 | Tunisia F33 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Tunisia
09.09.00, 23 Godina
09.09.00, 23 Godina
Petros Tsitsipas vs. Adam Nagoudi - Međusobni mečevi
27.10.19 | 2. kolo kval. | Petros Tsitsipas | Adam Nagoudi | 6-4, 6-4 | detalj meča | M25 Monastir | tvrda |
23.09.18 | 2. kolo kval. | Petros Tsitsipas | Adam Nagoudi | 6-0, 6-3 | detalj meča | Tunisia F33 | tvrda |
Petros Tsitsipas form & Adam Nagoudi form
Petros Tsitsipas - Posljednji mečevi
Murcia Challenger - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Heraklion - tvrda | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Przemyslaw Michocki | 6-1, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Aidan Lam Meng Bart | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Heilbronn Challenger - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.09.22 kval. | vs. Frederic Schlossmann | 4-6, 2-4, - Petros Tsitsipas - odustajanje | detalj meča | |
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Jay Trip | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Granby Challenger - tvrda | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Luke Saville | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Santo Domingo - zemlja | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Roman Andres Burruchaga | 0-6, 0-2, - Petros Tsitsipas - odustajanje | detalj meča | |
Lexington Challenger - tvrda | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Ryan Harrison | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Trieste Challenger - zemlja | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Luca Van Assche | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
M25 Bourg - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Grasse - zemlja | ||||
13.06.22 2. kolo kval. | vs. Allan Deschamps | - | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Thibaut Gadilhe | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
16.05.22 kval. | vs. Ivan Gakhov | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Mykhailo Mossur | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Shymkent 1 - zemlja | ||||
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Evan Zhu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Angers - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-5, 6-72, 0-6 | detalj meča | |
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Guilherme Meale | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
18.04.22 kval. | vs. Emilien Voisin | 6-1, 3-0, Emilien Voisin - odustajanje | detalj meča | |
Marbella Challenger - zemlja | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Opatija - zemlja | ||||
24.03.22 2. kolo | vs. Francesco Passaro | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
23.03.22 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Rovinj - zemlja | ||||
16.03.22 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Porec - zemlja | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Bozo Barun | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
05.03.22 | vs. Rowland Phillips | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.03.22 | vs. Blaise Bicknell | 3-6, 5-7 | detalj meča |
Adam Nagoudi - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Pietro Marino | 6-4, 2-0, Pietro Marino - odustajanje | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Youssef Labbene | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Mikhail Gorokhov | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Bruno Fernandez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Naman Sharma | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.10.21 2. kolo kval. | vs. Preston Connor | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.10.21 kval. | vs. Josef Southcombe | 7-65, 5-7, 5-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Michael Cooper (USA) | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Tushar Sharma | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 1-6, 6-2, 10-12 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Kazuma Kawachi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Ali Alshati | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Omar Brigida | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Esteban Bruna | 6-3, 0-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro-Damiano Ventre | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Aloys Johannes Willem Van Baal | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Maltsev (RUS) | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Mason Recci | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 7-65, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Petros Tsitsipas | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Matteo Martineau | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Milan Radojkovic | 5-7, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-3, 5-7, 12-10 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Ons Daaloul | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Niccolo Inserra | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
08.10.19 kval. | vs. Sebastian Defilippis | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Nick Stam | 6-3, 6-1 | detalj meča |