MEČ
23.10.19 | 1. kolo | Petr Nouza | Matvey Khomentovskiy | 6-3, 6-2 | M15 Liberec | tepih |
STATISTIKE MEČA
Petr Nouza | Matvey Khomentovskiy | |
1. servis % | 32/41 (78%) | 28/49 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/32 (88%) | 20/28 (71%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/9 (44%) | 5/21 (24%) |
Osvojene break-lopte | 4/4 (100%) | 1/1 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/49 (49%) | 9/41 (22%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 56/90 (62%) | 34/90 (38%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 5 |
Asovi | 7 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Petr Nouza | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0 | ||
Petr Nouza | 2-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
Petr Nouza | 3-2 | |
0-0 | ||
3-3 | Matvey Khomentovskiy | |
Petr Nouza | 4-3 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP], 40-40 | ||
Petr Nouza | 5-3 | |
0-0, 15-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 15-0 | ||
Petr Nouza | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Petr Nouza | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Petr Nouza | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Matvey Khomentovskiy | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Petr Nouza | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Petr Nouza vs. Matvey Khomentovskiy - Međusobni mečevi
30.10.19 | 1. kolo | Petr Nouza | Matvey Khomentovskiy | 6-3, 6-2 | detalj meča | M15 Opava | tepih |
23.10.19 | 1. kolo | Petr Nouza | Matvey Khomentovskiy | 6-3, 6-2 | detalj meča | M15 Liberec | tepih |
18.07.16 | 2. kolo kval. | Matvey Khomentovskiy | Petr Nouza | 6-3, 6-3 | detalj meča | Germany F8 | zemlja |
Petr Nouza form & Matvey Khomentovskiy form
Petr Nouza - Posljednji mečevi
Nottingham Challenger - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Remy Bertola | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Egor Gerasimov | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
13.11.23 kval. | vs. Maximilian Neuchrist | 7-65, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 7-64, 7-64 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Francesco Maestrelli | 6-710, 4-6 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Albert Ramos-Vinolas | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Franco Agamenone | 7-5, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Flavio Cobolli | 7-63, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Carlos Taberner | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Jerome Kym | 5-7, 6-710 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Alex Rybakov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Rudolf Molleker | 6-72, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
Oeiras 3 - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Sebastian Ofner | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
17.04.23 kval. | vs. Akira Santillan | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Sandro Kopp | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
16.02.23 2. kolo | vs. Max Purcell | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.02.23 1. kolo | vs. Luca Nardi | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
13.02.23 kval. | vs. Andrew Paulson | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Dominik Palan | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
25.10.22 1. kolo | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.10.22 kval. | vs. Giovanni Oradini | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
22.09.22 2. kolo | vs. Felix Gill | 1-6, 4-6 | detalj meča |
Matvey Khomentovskiy - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
10.03.20 2. kolo kval. | vs. George Galenianos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.03.20 kval. | vs. Ioannis Xilas | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Maurizio Speziali | 3-6, 7-67, 10-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Vasil Kirkov | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Nino Ehrenschneider | 6-75, 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
28.02.20 Četvrtfinale | vs. Kai Wehnelt | 6-73, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
27.02.20 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
26.02.20 1. kolo | vs. Filip Bergevi | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Nicolas Tepmahc | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Matteo Lugari | 6-715, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Mikhail Fufygin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Petr Nouza | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Robin Stanek | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
21.09.19 Polufinale | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Vladimir Korolev | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gleb Blekher | 2-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.09.19 kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.09.19 1. kolo kval. | vs. Artsiom Cherkasau | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
14.09.19 Polufinale | vs. Ivan Davydov | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
13.09.19 Četvrtfinale | vs. Vladimir Korolev | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
12.09.19 2. kolo | vs. Kristian Lozan | 6-73, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
11.09.19 1. kolo | vs. Timur Maulenov | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
M15 Moscow - zemlja | ||||
20.08.19 kval. | vs. Giovanni Calvano | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Alexey Dubinin | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Dimitriy Voronin | 6-1, 3-6, 6-75 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Admir Kalender | 6-1, 6-1 | detalj meča |