MEČ
06.08.19 | kval. | Petr Michnev | Zvonimir Oreskovic | 5-3, - odustajanje | M25 Vogau | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Petr Michnev | Zvonimir Oreskovic | |
1. servis % | 15/19 (79%) | 13/30 (43%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 11/15 (73%) | 6/13 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/4 (75%) | 8/17 (47%) |
Osvojene break-lopte | 2/2 (100%) | 1/2 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 16/30 (53%) | 5/19 (26%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 30/49 (61%) | 19/49 (39%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Zvonimir Oreskovic | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Petr Michnev | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Zvonimir Oreskovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30 | ||
Petr Michnev | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
2-2 | Zvonimir Oreskovic | |
0-0 | ||
Petr Michnev | 2-3 | |
0-0, 15-0 | ||
3-3 | Zvonimir Oreskovic | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Petr Michnev | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 |
2 | ||
- odustajanje |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Croatia
09.01.98, 26 Godina
09.01.98, 26 Godina
Petr Michnev vs. Zvonimir Oreskovic - Međusobni mečevi
06.08.19 | kval. | Petr Michnev | Zvonimir Oreskovic | 5-3, Zvonimir Oreskovic - odustajanje | detalj meča | M25 Vogau | zemlja |
Petr Michnev form & Zvonimir Oreskovic form
Petr Michnev - Posljednji mečevi
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.06.21 kval. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - odustajanje | detalj meča | |
08.06.21 kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.06.21 kval. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
11.05.21 kval. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detalj meča |
Zvonimir Oreskovic - Posljednji mečevi
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Bertran | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Mile Matic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Burgas - zemlja | ||||
06.10.19 1. kolo kval. | vs. Tomislav Jotovski | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Gyor - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Randjelovic | 4-6, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
Portoroz Challenger - tvrda | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Vogau - zemlja | ||||
06.08.19 kval. | vs. Petr Michnev | 3-5, - Zvonimir Oreskovic - odustajanje | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Sebastian Kurzmann | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Gubbio - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Gabriele Moghini | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
28.05.19 kval. | vs. Alen Rogic Hadzalic | 2-5, - Zvonimir Oreskovic - odustajanje | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Josip Jerolimov | 6-2, 4-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M25 Doboj - zemlja | ||||
14.05.19 kval. | vs. Sabit Suntic | 6-4, 0-6, 9-11 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Milos Milakovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Prijedor - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.05.19 1. kolo kval. | vs. Gabriel Sanchez | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Tadija Radovanovic | 6-4, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Isa Mammetgulyyev | 7-5, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
13.03.19 1. kolo | vs. Constantin Schmitz | 0-2, - Zvonimir Oreskovic - odustajanje | detalj meča | |
Estonia F2 - tepih | ||||
28.10.18 kval. | vs. Aleksas Tverijonas | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Italy F21 - zemlja | ||||
29.07.18 kval. | vs. Horst Rieder | 0-3, - Zvonimir Oreskovic - odustajanje | detalj meča | |
28.07.18 1. kolo kval. | vs. Manuel Bernard | 3-6, 6-2, 7-68 | detalj meča | |
Austria F1 - zemlja | ||||
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Luca Staeheli | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Bosnia & - zemlja | ||||
30.05.18 1. kolo | vs. Tomislav Jotovski | 1-5, - Zvonimir Oreskovic - odustajanje | detalj meča | |
28.05.18 kval. | vs. Manfred Fellin | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
27.05.18 2. kolo kval. | vs. Milos Vukovic | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Stefan Dragovic | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
Bulgaria F1 - tvrda | ||||
17.05.18 2. kolo | vs. Calin Manda | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
16.05.18 1. kolo | vs. Yan Sabanin | 1-1, Yan Sabanin - odustajanje | detalj meča | |
Hungary F1 - zemlja | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Filip Maric | 6-73, 6-2, 4-6 | detalj meča |