INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mirko Martinez vs. Petr Michnev - Međusobni mečevi
06.02.18 | 1. kolo | Mirko Martinez | Petr Michnev | 3-6, 7-613, 6-3 | detalj meča | Switzerland F1 | tepih |
Mirko Martinez form & Petr Michnev form
Mirko Martinez - Posljednji mečevi
Lyon Challenger - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Eric Vanshelboim | 4-6, 6-4, 6-73 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 1-4, - Mirko Martinez - odustajanje | detalj meča | |
M15 Doboj - zemlja | ||||
13.05.23 2. kolo | vs. Matej Dodig | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
13.05.23 Četvrtfinale | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
10.05.23 1. kolo | vs. Andrej Nedic | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.05.23 Polufinale | vs. Yshai Oliel | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
05.05.23 Četvrtfinale | vs. Peter Benjamin Privara | 5-7, 7-64, 6-2 | detalj meča | |
04.05.23 2. kolo | vs. Alexandr Binda | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Gino Romano | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Angers - zemlja | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Timo Legout | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.23 1. kolo | vs. Deney Wassermann | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
31.03.23 Četvrtfinale | vs. Peter Heller | 1-6, 7-612, 2-6 | detalj meča | |
30.03.23 2. kolo | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Biel Challenger - dvorana | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
12.03.23 Finale | vs. Dino Prizmic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.23 Polufinale | vs. Riccardo Balzerani | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
11.03.23 Četvrtfinale | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Victorio Marquiselli | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Edouard Villoslada | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Tom Gentzsch | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.23 1. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 7-67, 3-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
26.01.23 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.01.23 1. kolo | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Andria Challenger - dvorana | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Arthur Fils | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Coquimbo 2 - zemlja | ||||
17.10.22 kval. | vs. Sumit Nagal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Amador Salazar | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Rio De - zemlja | ||||
10.10.22 kval. | vs. Mariano Navone | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Matias Zukas | 6-2, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 6-2, 1-6, 4-6 | detalj meča |
Petr Michnev - Posljednji mečevi
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tommaso Compagnucci | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Christian Fellin | 4-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Bagnolini | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Louis Wessels | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Aljaz Jeran | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-64, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ondrej Kratochvil | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Filip Vacula | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Dung Em Oliver Dao | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Milosz Sroka | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Wroclaw - zemlja | ||||
30.06.21 1. kolo | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.06.21 kval. | vs. Alibek Kachmazov | 4-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
28.06.21 2. kolo kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
09.06.21 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-3, - Petr Michnev - odustajanje | detalj meča | |
08.06.21 kval. | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-2, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Mario Aleksic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Skopje - zemlja | ||||
03.06.21 2. kolo | vs. Miljan Zekic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.06.21 1. kolo | vs. Ronan Joncour | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.06.21 kval. | vs. Boris Butulija | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
31.05.21 2. kolo kval. | vs. Samuele Pieri | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Relja Eskic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
11.05.21 kval. | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 2-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
M15 Sibenik - zemlja | ||||
20.04.21 1. kolo | vs. Francesco Vilardo | 0-6, 4-6 | detalj meča |