Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Izrael
28.03.03, 21 Godina
28.03.03, 21 Godina
Petr Bar Biryukov vs. Raz Katz - Međusobni mečevi
01.05.23 | kval. | Petr Bar Biryukov | Raz Katz | 6-4, 6-2 | detalj meča | M15 Tbilisi | tvrda |
Petr Bar Biryukov form & Raz Katz form
Petr Bar Biryukov - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Yurii Dzhavakian | 7-64, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Martyn Pawelski | 3-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Valentin Kopeikin | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Karim Ibrahim | 7-62, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Mukund Sasikumar | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Karue Sell | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Yanki Erel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Louis Tessa | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Florent Bax | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Luca Fantini | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Bor Artnak | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Amaury Raynel | 6-4, 2-6, 7-66 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Harrison Adams | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
05.11.23 Finale | vs. Robert Strombachs | 7-64, 4-6, 0-3, - Petr Bar Biryukov - odustajanje | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Harrison Adams | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Mohamed Safwat | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Saba Purtseladze | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Alec Beckley | 7-65, 7-63 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Yuquan Jin | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
28.09.23 1. kolo | vs. David Pichler | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Simon Norrman | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
27.09.23 kval. | vs. Renlong Pang | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Tomic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Dusan Obradovic | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 3-6 | detalj meča |
Raz Katz - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. David Quayle | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Daniel Shemesh | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrea Militi Ribaldi | 2-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Markus Malaszszak | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Matteo Liusso | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergio Mantoni | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Herzlia - tvrda | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Issei Okamura | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Rishab Agarwal | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
31.07.23 kval. | vs. Yoav Levy | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
30.07.23 2. kolo kval. | vs. Lev Levyatov | 5-7, 6-0, 13-11 | detalj meča | |
M25 Roda - tvrda | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Matvey Minin | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
27.06.23 kval. | vs. Aaron Cohen | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Ori Baron | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Goor Adiv | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Netanya - tvrda | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Max Benaim | 7-65, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Amit Cohen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Zury Cohen | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tbilisi - tvrda | ||||
01.05.23 kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 2-6, 6-0, 10-4 | detalj meča | |
M25 Tbilisi - tvrda | ||||
25.04.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Bazilevskiy | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Ushakov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
21.03.23 kval. | vs. Kai Lemstra | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 0-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Niklas Koch | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.03.23 kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 4-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Peter Cervenak | 6-76, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
M25 Jerusalem - tvrda | ||||
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Mark Neyelov | 6-71, 3-6 | detalj meča | |
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Oryan Zohar | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča |