MEČ
15.05.23 | 2. kolo kval. | Peetu Pohjola | Dragos Petre Popeanga | 6-2, 6-2 | M15 Pazardzhik | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Finland
21.01.01, 23 Godina
21.01.01, 23 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
28.08.02, 21 Godina
28.08.02, 21 Godina
Peetu Pohjola vs. Dragos Petre Popeanga - Međusobni mečevi
15.05.23 | 2. kolo kval. | Peetu Pohjola | Dragos Petre Popeanga | 6-2, 6-2 | detalj meča | M15 Pazardzhik | zemlja |
Peetu Pohjola form & Dragos Petre Popeanga form
Peetu Pohjola - Posljednji mečevi
M15 Telde - zemlja | ||||
15.04.24 kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Jose Dominguez Alonso | 1-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
08.04.24 kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 5-7, 6-77 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Garcia Hernandez | 6-3, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
M25 Reus - zemlja | ||||
02.04.24 kval. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Mario Arce Fernandez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Sebastian Rodriguez | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Valencia - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Belda | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Benicarlo - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Alejandro Melero Kretzer | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Harold Van Raemdonck | 1-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Sean Cuenin | 7-64, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Romain Faucon | 6-1, 1-6, 10-2 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Enmanuel Munoz | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Rae | 6-4, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Axel Herberg | 6-3, 6-74, 10-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Raul Merino | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Madrid - tvrda | ||||
12.09.23 kval. | vs. Mikel Martinez | 6-2, 6-77, 6-10 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. David De Hoyos Rodriguez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Facundo Bermejo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Perez Martin | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M25 Oviedo - zemlja | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Aleksander Orlikowski | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
08.08.23 2. kolo kval. | vs. Yann Wojcik | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Wojciech Marek | 1-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
M15 Hyvinkaa - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Gola | 4-6, 1-6 | detalj meča |
Dragos Petre Popeanga - Posljednji mečevi
M15 Constanta - zemlja | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alan Postay | 1-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Benedikt Henning | 4-3, Benedikt Henning - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Alexander Donski | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.10.22 1. kolo | vs. Alexander Vasilev | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.10.22 kval. | vs. Samuil Konov | 3-6, 7-65, 11-9 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 0-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
26.07.22 kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Costi Nita | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 5-7, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.22 kval. | vs. Niccolo Catini | 1-6, 7-66, 7-10 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Vinay Kumar T | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Seth Seely | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Manos Galanakis | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Viktor Yanev | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 0-6 | detalj meča |