MEČ
25.10.21 | 2. kolo kval. | Pedro Rodenas | Grigoriy Korobeynikov | 6-0, 6-0 | M15 Madrid | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Uzbekistan
07.09.98, 25 Godina
07.09.98, 25 Godina
Pedro Rodenas vs. Grigoriy Korobeynikov - Međusobni mečevi
25.10.21 | 2. kolo kval. | Pedro Rodenas | Grigoriy Korobeynikov | 6-0, 6-0 | detalj meča | M15 Madrid | zemlja |
Pedro Rodenas form & Grigoriy Korobeynikov form
Pedro Rodenas - Posljednji mečevi
Oeiras 1 - dvorana | ||||
01.01.24 kval. | vs. Alastair Gray | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Tibo Colson | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Alcala - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Jesse Flores | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Martins Rocens | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Winston - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Dhakshineswar Suresh | 7-65, 6-74, 0-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Ishaan Ravichander | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Martin Borisiouk | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Charlottesville Challenger - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Stefan Kozlov | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alfredo Perez | 6-0, 6-73, 6-4 | detalj meča | |
Charleston Challenger - tvrda | ||||
25.09.23 kval. | vs. Ernesto Escobedo | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Nathan Ponwith | 6-75, 6-1, 7-65 | detalj meča | |
Cary 2 - tvrda | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Rinky Hijikata | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
04.08.23 Četvrtfinale | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
03.08.23 2. kolo | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
30.07.23 Finale | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
29.07.23 Polufinale | vs. Vilius Gaubas | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Nacho Serra Sanchez | 5-7, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Gandia - zemlja | ||||
22.07.23 Polufinale | vs. Oliver Crawford | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Facundo Juarez | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Jaime Caldes | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Getxo - zemlja | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Javier Barranco Cosano | 6-2, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Kirill Mishkin | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M15 Rabat - zemlja | ||||
18.06.23 Finale | vs. Valentin Royer | 7-5, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
17.06.23 Polufinale | vs. Walid Ahouda | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Grigoriy Korobeynikov - Posljednji mečevi
M25 Nur - dvorana | ||||
02.03.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Juan Carlos Garcia Garcia | 6-3, 4-6, 9-11 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Pedro Rodenas | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Asier Meneses Perny | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Girona - zemlja | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Platja - zemlja | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Giuseppe Tresca | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Platja - zemlja | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Edas Butvilas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Xativa - zemlja | ||||
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Lawrence Bataljin | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
01.06.21 kval. | vs. Yaraslav Shyla | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Rail Ibragimov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
25.05.21 kval. | vs. Olimjon Nabiev | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.05.21 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Loule - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Leonardo Civita-Telles | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Faro - tvrda | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Marvin Moeller | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.02.20 1. kolo kval. | vs. Leyton Rivera | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Kazuki Shimizu | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Van Der Meerschen | 3-6, 0-4, - Grigoriy Korobeynikov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
05.11.19 kval. | vs. Luis Diego Chavez Villalpando | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Filippo Giovannini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 6-2, 3-0, Luis Faria - odustajanje | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Juan Ignacio Alcalde | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Archiles Tena | 1-6, 7-64, 10-7 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Sergey Shipilov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
10.10.19 2. kolo | vs. Sanjar Fayziev | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.10.19 1. kolo | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.10.19 kval. | vs. Timur Sottimov | 2-6, 6-4, 13-11 | detalj meča |