MEČ
19.02.20 | 1. kolo | Pavel Verbin | Yan Bondarevskiy | 6-0, 6-4 | M15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Pavel Verbin | Yan Bondarevskiy | |
1. servis % | 42/53 (79%) | 29/52 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/42 (64%) | 12/29 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/11 (36%) | 7/23 (30%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/52 (63%) | 22/53 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/105 (61%) | 41/105 (39%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
Pavel Verbin | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Pavel Verbin | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-0 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Pavel Verbin | 5-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-15, 40-40 | ||
Pavel Verbin | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Yan Bondarevskiy | |
Pavel Verbin | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Pavel Verbin | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Yan Bondarevskiy | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Pavel Verbin | 3-4 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
4-4 | Yan Bondarevskiy | |
0-0 | ||
Pavel Verbin | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-4 |
Russia
18.10.01, 22 Godina
18.10.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Pavel Verbin vs. Yan Bondarevskiy - Međusobni mečevi
19.02.20 | 1. kolo | Pavel Verbin | Yan Bondarevskiy | 6-0, 6-4 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Pavel Verbin form & Yan Bondarevskiy form
Pavel Verbin - Posljednji mečevi
M15 Aktobe - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 2-6, 1-4, - Pavel Verbin - odustajanje | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Adil Karakayev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Petr Nesterov | 6-3, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Alexander Zgirovsky | 7-64, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Razvan Baiant | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Aleksei Mokrov | 6-75, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Artak Bunoyan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Amr Elsayed | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Arslanbek Aitkulov | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Michal Krajci | 1-6, 7-65, 11-9 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Leonardo Borrelli | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Loann Massard | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Niels Visker | 1-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-75, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Runyu Zhao | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
30.01.24 kval. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Daniil Piatrouski | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jonathan Backman | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
23.01.24 kval. | vs. Ron Ellouck | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Andreja Petrovic | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 2-6, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
16.01.24 kval. | vs. Nikolay Nedelchev | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Pranav Karthik | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Amirkhamza Nasridinov | 7-65, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Strahinja Cejovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alec Beckley | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-0, 6-3 | detalj meča |
Yan Bondarevskiy - Posljednji mečevi
M15 Aktobe - dvorana | ||||
08.03.23 1. kolo | vs. Islam Orynbasar | 1-6, 0-4, - Yan Bondarevskiy - odustajanje | detalj meča | |
M15 Aktobe - dvorana | ||||
04.03.23 Polufinale | vs. David Perez Sanz | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
03.03.23 Četvrtfinale | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
02.03.23 2. kolo | vs. Marco De Rossi | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
28.02.23 1. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.12.22 1. kolo | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.12.22 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-78, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Kris Van Wyk | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.11.22 2. kolo | vs. Jacopo Berrettini | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
23.11.22 1. kolo | vs. Anthony Wright | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Astana - dvorana | ||||
01.10.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Shevchenko | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
09.09.22 Četvrtfinale | vs. Stefan Popovic | 4-6, 2-5, - Yan Bondarevskiy - odustajanje | detalj meča | |
08.09.22 2. kolo | vs. Duje Kekez | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.09.22 1. kolo | vs. Valerio Aboian | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
21.08.22 1. kolo kval. | vs. Benjamin Hassan | 6-72, 7-67, 1-5, - Yan Bondarevskiy - odustajanje | detalj meča | |
San Marino - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Segovia Challenger - tvrda | ||||
25.07.22 kval. | vs. Gabriel Decamps | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Mario Gonzalez Fernandez | 3-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Nur Sultan - tvrda | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Denis Istomin | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nur - tvrda | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Evgeny Philippov | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
Vicenza Challenger - zemlja | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
23.05.22 kval. | vs. Francisco Comesana | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Matteo Marfia | 6-4, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
Shymkent 2 - zemlja | ||||
16.05.22 kval. | vs. Sergey Fomin | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
Shymkent 1 - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Alexandar Lazarov | 6-4, 6-75, 5-7 | detalj meča | |
09.05.22 kval. | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 7-68 | detalj meča | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 6-4, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
29.04.22 Četvrtfinale | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 4-6, 3-6 | detalj meča |