MEČ
21.09.20 | 1. kolo kval. | Patrik Rikl | Jan Jermar | - nije odigrao(la/li/le) | M25 Jablonec | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
12.04.00, 23 Godina
12.04.00, 23 Godina
Patrik Rikl vs. Jan Jermar - Međusobni mečevi
28.06.22 | 1. kolo | Patrik Rikl | Jan Jermar | 6-3, 7-62 | detalj meča | M25 Poprad | zemlja |
21.09.20 | 1. kolo kval. | Patrik Rikl | Jan Jermar | Jan Jermar - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | M25 Jablonec | zemlja |
Patrik Rikl form & Jan Jermar form
Patrik Rikl - Posljednji mečevi
M25 Trnava - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Michael Gloeckler | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Hynek Barton | 6-3, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Liberec Challenger - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 3-4, - Patrik Rikl - odustajanje | detalj meča | |
M25 Poprad - zemlja | ||||
25.06.23 Finale | vs. Andrew Paulson | 3-6, 7-65, 6-4 | detalj meča | |
24.06.23 Polufinale | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Lukas Palovic | 6-0, 1-0, Lukas Palovic - odustajanje | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Fryderyk Lechno-Wasiutynski | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
30.05.23 kval. | vs. Jiri Jenicek | 0-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Philipp Pavlenko | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Alfred Almasi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
25.05.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Daniel Siniakov | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Prague - zemlja | ||||
20.05.23 Polufinale | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Rudolf Molleker | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Mark Wallner | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Jiri Jenicek | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Dylan Dietrich | 6-2, 6-73, 11-9 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Andrin Casanova | 6-4, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Samuel Kyjaci | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Prague 2 - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Alex Rybakov | 6-75, 5-7 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Mate Valkusz | 3-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
24.04.23 kval. | vs. Timo Stodder | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Mathias Bourgue | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Jakarta - tvrda | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Dayne Kelly | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Jake Delaney | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.10.22 Četvrtfinale | vs. Maxime Chazal | 6-0, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
20.10.22 2. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Matvey Minin | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Jan Jermar - Posljednji mečevi
M25 Trnava - dvorana | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Jan Kumstat | 3-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
12.03.24 kval. | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 5-7, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Jim Alexander De Leon Aquino | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Charles Dossetter | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santo - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Pranav Kumar | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25+H Mulhouse - dvorana | ||||
30.10.23 kval. | vs. Simon Reveniau | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Bohua Dong | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Sion - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Stepan Pecak | 7-5, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Luca Parenti | 6-3, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Mathieu Bornet | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Caslano - zemlja | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Giacomo Crisostomo | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
20.07.23 1. kolo | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Maximilian Figl | 6-1, 1-0, Maximilian Figl - odustajanje | detalj meča | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Igor Dudun | 4-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Affolter | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Casablanca - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Othman Bezzaz | 7-65, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
Ostrava Challenger - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Henri Squire | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Fabio Coelho | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Almeida | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Benjamin Winter Lopez | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Jordi Domenech Castillo | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
07.02.23 kval. | vs. Mario Mansilla Diez | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Enzo Frances Tessari | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Areg Stepanian | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bressuire - dvorana | ||||
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Maik Steiner | 3-6, 3-6 | detalj meča |