MEČ
22.07.18 | 1. kolo kval. | Patrik Hartmeier | Mislav Bosnjak | 7-64, 6-1 | Germany F9 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Switzerland
04.01.97, 27 Godina
04.01.97, 27 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Australia
04.06.98, 25 Godina
04.06.98, 25 Godina
Patrik Hartmeier vs. Mislav Bosnjak - Međusobni mečevi
22.07.18 | 1. kolo kval. | Patrik Hartmeier | Mislav Bosnjak | 7-64, 6-1 | detalj meča | Germany F9 | zemlja |
Patrik Hartmeier form & Mislav Bosnjak form
Patrik Hartmeier - Posljednji mečevi
M25 Trimbach - tepih | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Marvin Moeller | 1-6, 7-64, 2-6 | detalj meča | |
09.03.21 kval. | vs. Luc Hoeijmans | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Jip Van Assendelft | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Edoardo Graziani | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
24.11.20 2. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 4-6, 6-1, 13-11 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.11.20 2. kolo kval. | vs. Stuart Parker | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Ioannis Xilas | 1-6, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
M15 Sarreguemines - tepih | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Milan Welte | 6-2, 6-73, 5-10 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
28.09.20 kval. | vs. Raphael Baltensperger | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.09.20 1. kolo kval. | vs. Lucas Magnaudet | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Alessandro Coppini | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
12.01.20 1. kolo kval. | vs. David Martirosian | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
M25 Tavira - tvrda | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Marat Deviatiarov | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Forbach - tepih | ||||
26.09.19 2. kolo | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
25.09.19 1. kolo | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Pajulahti - dvorana | ||||
17.09.19 1. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Horgen - zemlja | ||||
29.08.19 2. kolo | vs. Jakub Paul | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
27.08.19 1. kolo | vs. Jonas Schaer | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Schlieren - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Tobias Simon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Trier - zemlja | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Niklas Schell | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tim Handel | 4-6, 6-78 | detalj meča | |
M15 Kramsach - zemlja | ||||
19.07.19 Četvrtfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.07.19 2. kolo | vs. Mariano Kestelboim | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
17.07.19 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
25.06.19 kval. | vs. Amadatus Admiraal | 6-1, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Igor Straatsma | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Reggio - zemlja | ||||
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Giacomo Dambrosi | 6-78, 6-73 | detalj meča | |
M15 Prague - zemlja | ||||
13.05.19 kval. | vs. Antonin Stepanek | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Vlad Victor Cornea | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Mislav Bosnjak - Posljednji mečevi
Playford Challenger - tvrda | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Dane Sweeny | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
28.10.19 kval. | vs. Aaron Addison | 6-4, 2-6, 7-64 | detalj meča | |
M15 Marburg - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Valentin Guenther | 6-3, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Den - zemlja | ||||
02.07.19 kval. | vs. Marc Dijkhuizen | 6-4, 0-6, 13-15 | detalj meča | |
01.07.19 1. kolo kval. | vs. Lars Bijsterbosch | 6-3, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Lucas Hellfritsch | 4-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
28.05.19 kval. | vs. Darko Jandric | 6-75, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
27.05.19 1. kolo kval. | vs. Ruslan Khunarikov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Michalis Sakellaridis | 3-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Kaya Arinc | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.05.19 2. kolo | vs. Koray Kirci | 7-5, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
15.05.19 1. kolo | vs. Sarp Agabigun | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.05.19 kval. | vs. Bjorn Nareyka | 6-1, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.05.19 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
07.05.19 kval. | vs. Anze Arh | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Mornington - zemlja | ||||
27.03.19 1. kolo | vs. Christopher O'Connell | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Mornington - zemlja | ||||
20.03.19 1. kolo | vs. Thomas Fancutt | 6-710, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
19.03.19 kval. | vs. Benard Bruno Nkomba | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
17.03.19 1. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Albury - trava | ||||
24.02.19 1. kolo kval. | vs. Issei Okamura | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
Germany F9 - zemlja | ||||
22.07.18 1. kolo kval. | vs. Patrik Hartmeier | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
Germany F8 - zemlja | ||||
16.07.18 2. kolo kval. | vs. Leon Hoeveler | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
15.07.18 1. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 6-1, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
Portugal F9 - tvrda | ||||
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Paulo Fernandes | - Mislav Bosnjak - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Spain F15 - tvrda | ||||
13.06.18 1. kolo | vs. Fernando Bogajo | 7-69, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
12.06.18 kval. | vs. Maximilian Gatev | 6-77, 7-61, 6-1 | detalj meča | |
10.06.18 1. kolo kval. | vs. Manuel Luis Lamelas | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Louis Newman | 6-75, 6-4, 7-65 | detalj meča |