MEČ
20.10.19 | 1. kolo kval. | Oscar Galimardanov | Nabi Kustepe | 6-2, 6-0 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Russia
24.04.00, 24 Godina
24.04.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Turkey
30.07.99, 24 Godina
30.07.99, 24 Godina
Oscar Galimardanov vs. Nabi Kustepe - Međusobni mečevi
20.10.19 | 1. kolo kval. | Oscar Galimardanov | Nabi Kustepe | 6-2, 6-0 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Oscar Galimardanov form & Nabi Kustepe form
Oscar Galimardanov - Posljednji mečevi
M25 Sharm - tvrda | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Aristarkh Safonov | 6-75, - Oscar Galimardanov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.24 kval. | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 6-78 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Nicolas Ifi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Kevin Humpfner | 6-3, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Oleg Prihodko | 7-64, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Marat Sharipov (RUS) | 5-7, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Faris Zakaryia | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Gregorio Biondolillo | 2-6, 6-2, 10-12 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Janis Graski | 7-61, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 4-6, 6-1, 3-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 7-65, 6-72, 5-7 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Ji Hoon Son | 2-6, 6-1, 10-1 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Makar Elesin | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Lukas Pokorny | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Artur Kukasian | 7-5, 4-6, 7-10 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Imran Sibille | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Pavel Erastov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Oldenzaal - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Steffan Van Weldam | 5-7, 6-2, 6-10 | detalj meča | |
M15 Huy - zemlja | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Felix Corwin | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Kyle Overmyer | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Targu - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-74, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
15.08.23 kval. | vs. Nini Gabriel Dica | 3-1, Nini Gabriel Dica - odustajanje | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Guelfo Baldovinetti | 7-60, 6-3 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Ezequiel Fagotti | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 7-5, 6-4 | detalj meča |
Nabi Kustepe - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Saba Purtseladze | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Galimardanov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Robert Ziganshin | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Avni Avnioglu | 0-6, 0-1, - Nabi Kustepe - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.05.19 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Luis Gomar Monio | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Sarp Agabigun | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.02.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Lipovsek Puches | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F38 - zemlja | ||||
28.11.18 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F37 - zemlja | ||||
19.11.18 2. kolo kval. | vs. Venci Ivanov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
10.11.18 1. kolo kval. | vs. Hugo Largo | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F34 - zemlja | ||||
27.10.18 1. kolo kval. | vs. Vitomir Markovic | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
06.08.18 2. kolo kval. | vs. Svyatoslav Shainyan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Russia F4 - zemlja | ||||
29.07.18 1. kolo kval. | vs. Svyatoslav Shainyan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Turkey F21 - zemlja | ||||
26.05.18 1. kolo kval. | vs. Batuhan Ketene | 2-6, 0-3, - Nabi Kustepe - odustajanje | detalj meča | |
Turkey F20 - zemlja | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Hermanni Tiainen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F19 - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Socrates Leon Tsoronis | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F17 - zemlja | ||||
28.04.18 1. kolo kval. | vs. Mohammad Khaled Abou Khamis | 4-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Turkey F14 - zemlja | ||||
07.04.18 1. kolo kval. | vs. Kittirat Kerdlaphee | 0-6, 0-1, - Nabi Kustepe - odustajanje | detalj meča | |
Turkey F11 - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. Danyil Chornous | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F8 - tvrda | ||||
24.02.18 1. kolo kval. | vs. Sergio Barranco | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F6 - tvrda | ||||
11.02.18 1. kolo kval. | vs. Jordan Hasson | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F3 - tvrda | ||||
20.01.18 1. kolo kval. | vs. Danil Spasibo | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F46 - zemlja | ||||
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Fabian Marozsan | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F41 - zemlja | ||||
30.10.17 1. kolo kval. | vs. Sergei Lysov | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F36 - zemlja | ||||
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Kevin Kaczynski | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F31 - zemlja | ||||
21.08.17 1. kolo kval. | vs. Mustafa Deger Gokalp | 2-6, 1-2, - Nabi Kustepe - odustajanje | detalj meča | |
Turkey F29 - zemlja | ||||
07.08.17 2. kolo kval. | vs. Igor Smilansky | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Turkey F28 - tvrda | ||||
31.07.17 kval. | vs. Sathi Reddy Chirala | 1-6, 1-6 | detalj meča |