MEČ
20.05.21 | 2. kolo | Orlando Luz | Daniele Capecchi | 6-4, 6-4 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Orlando Luz | Daniele Capecchi | |
1. servis % | 35/59 (59%) | 39/67 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/35 (80%) | 27/39 (69%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/24 (63%) | 15/28 (54%) |
Osvojene break-lopte | 2/7 (29%) | 0/5 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 25/67 (37%) | 16/59 (27%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/126 (54%) | 58/126 (46%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Daniele Capecchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Orlando Luz | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Daniele Capecchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Orlando Luz | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Daniele Capecchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Orlando Luz | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Daniele Capecchi | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Orlando Luz | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Daniele Capecchi | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Orlando Luz | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Daniele Capecchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Orlando Luz | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Daniele Capecchi | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Orlando Luz | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Daniele Capecchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Orlando Luz | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Daniele Capecchi | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Orlando Luz | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-3 | Daniele Capecchi | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Orlando Luz | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Orlando Luz vs. Daniele Capecchi - Međusobni mečevi
20.05.21 | 2. kolo | Orlando Luz | Daniele Capecchi | 6-4, 6-4 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Orlando Luz form & Daniele Capecchi form
Orlando Luz - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Joao Fonseca | 6-3, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 2. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Liam Draxl | 6-71, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Varillas | 3-6, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 6-3, 2-1 | detalj meča | |
11.03.24 kval. | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Piracicaba Challenger - zemlja | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Felix Gill | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
22.01.24 kval. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexander Weis | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Ernesto Escobedo | 6-77, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 7-63, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Brasilia Challenger - tvrda | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Cristian Garin | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Renzo Olivo | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Tristan Boyer | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Paz | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
06.11.23 kval. | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gonzalo Villanueva | 6-3, 6-78, 6-4 | detalj meča | |
Curitiba Challenger - zemlja | ||||
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Luciano Darderi | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Francisco Comesana | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 kval. | vs. Blaise Bicknell | 7-61, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Campinas Challenger - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Federico Coria | 6-3, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Andrea Collarini | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Marcelo Zormann | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Daniele Capecchi - Posljednji mečevi
M25 Rome - zemlja | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Riccardo Balzerani | 1-6, 7-66, 4-6 | detalj meča | |
M25 Reggio - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Andrea Guerrieri | 7-64, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Adam Moundir | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 7-65, 6-75, 1-6 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
24.03.23 Četvrtfinale | vs. Sergi Perez Contri | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.03.23 2. kolo | vs. Dusan Obradovic | 3-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Bor Artnak | 6-1, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Cezar Cretu | 5-7, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Michele Ribecai | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
11.03.23 Četvrtfinale | vs. Luca Castagnola | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.03.23 Polufinale | vs. Dino Prizmic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Martin Landaluce | 2-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.03.23 1. kolo | vs. Matic Kriznik | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Torello - tvrda | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.02.23 Četvrtfinale | vs. Boris Pokotilov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
09.02.23 2. kolo | vs. Ji Hoon Son | 6-73, 7-61, 6-2 | detalj meča | |
08.02.23 1. kolo | vs. Pierre Delage | 6-1, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.02.23 Četvrtfinale | vs. Leonardo Rossi | 6-74, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
02.02.23 2. kolo | vs. Jaime Caldes | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
01.02.23 1. kolo | vs. Nathan Seateun | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Jan Choinski | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
17.10.22 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
14.10.22 2. kolo | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.22 1. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
01.10.22 Polufinale | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
30.09.22 Četvrtfinale | vs. Leonardo Rossi | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
29.09.22 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
28.09.22 1. kolo | vs. Daniel Little | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
25.09.22 Finale | vs. Dominik Boehler | 7-65, Dominik Boehler - odustajanje | detalj meča |