MEČ
23.06.18 | Finale | Or Ram-Harel | Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-3 | Israel F10 | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Or Ram-Harel | Constantin Bittoun Kouzmine | |
1. servis % | 50/60 (83%) | 47/63 (75%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/50 (70%) | 27/47 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 4/10 (40%) | 6/16 (38%) |
Osvojene break-lopte | 4/6 (67%) | 1/9 (11%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/63 (48%) | 21/60 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 69/123 (56%) | 54/123 (44%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Or Ram-Harel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Constantin Bittoun Kouzmine | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Or Ram-Harel | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Constantin Bittoun Kouzmine | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Or Ram-Harel | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Constantin Bittoun Kouzmine | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Or Ram-Harel | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Constantin Bittoun Kouzmine | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Or Ram-Harel | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Constantin Bittoun Kouzmine | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Or Ram-Harel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Constantin Bittoun Kouzmine | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Or Ram-Harel | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Constantin Bittoun Kouzmine | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Or Ram-Harel | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Constantin Bittoun Kouzmine | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Or Ram-Harel | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Constantin Bittoun Kouzmine | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Or Ram-Harel | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Or Ram-Harel vs. Constantin Bittoun Kouzmine - Međusobni mečevi
23.06.18 | Finale | Or Ram-Harel | Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-3 | detalj meča | Israel F10 | tvrda |
Or Ram-Harel form & Constantin Bittoun Kouzmine form
Or Ram-Harel - Posljednji mečevi
M15 Sajur - tvrda | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Giorgio Ricca | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Conor Berg | 3-6, - Or Ram-Harel - odustajanje | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Netanya - tvrda | ||||
21.06.19 Četvrtfinale | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 1-4, - Or Ram-Harel - odustajanje | detalj meča | |
20.06.19 2. kolo | vs. Hugo Schott | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Yaron Guberman | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Akko - tvrda | ||||
12.06.19 1. kolo | vs. Benjamin Lock | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Jerusalem Challenger - tvrda | ||||
20.05.19 1. kolo | vs. Arthur Rinderknech | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tel - tvrda | ||||
26.03.19 1. kolo | vs. Alon Elia | 0-4, - Or Ram-Harel - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.03.19 1. kolo | vs. Bastian Trinker | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.19 1. kolo | vs. Nick Hardt | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Weston - zemlja | ||||
30.01.19 1. kolo | vs. Pavel Krainik | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Palm - zemlja | ||||
26.01.19 Polufinale | vs. Sekou Bangoura | 7-62, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
25.01.19 Četvrtfinale | vs. Paul Oosterbaan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
24.01.19 2. kolo | vs. Jared Hiltzik | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.01.19 1. kolo | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 7-5, 7-67 | detalj meča | |
M15 Naples - zemlja | ||||
15.01.19 1. kolo | vs. Pietro Rondoni | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Thailand F9 - tvrda | ||||
13.11.18 1. kolo | vs. Adam El Mihdawy | 6-74, 0-6 | detalj meča | |
Thailand F8 - tvrda | ||||
08.11.18 Četvrtfinale | vs. Sanjar Fayziev | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
07.11.18 2. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 5-7, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
05.11.18 1. kolo | vs. Pol Wattanakul | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Thailand F7 - tvrda | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Pruchya Isarow | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Israel F14 - tvrda | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 5-7, 0-2, - Or Ram-Harel - odustajanje | detalj meča | |
Israel F10 - tvrda | ||||
23.06.18 Finale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.06.18 Polufinale | vs. Francesco Ferrari | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
21.06.18 Četvrtfinale | vs. Alon Elia | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
20.06.18 2. kolo | vs. Keivon Tabrizi | 4-6, 7-62, 6-4 | detalj meča | |
19.06.18 1. kolo | vs. Yankel Zemel | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Israel F9 - tvrda | ||||
15.06.18 Polufinale | vs. Alessandro Bega | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
14.06.18 Četvrtfinale | vs. Albano Olivetti | 3-6, 6-1, 7-63 | detalj meča |
Constantin Bittoun Kouzmine - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Sven Corbinais | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Luca Fantini | 6-0, Luca Fantini - odustajanje | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Benjamin Gusic Wan | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Florian Broska | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Daniel De Jonge | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Marco Furlanetto | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Christoph Negritu | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Massimo Giunta | 3-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Niccolo Ciavarella | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Maksim Shin | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
New Delhi - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Vadym Ursu | 6-4, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexey Zakharov | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Louis Tessa | 6-4, 3-6, 6-76 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Paul Barbier Gazeu | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Tao Mu | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Chirag Duhan | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Mohamed Amin Oueslati | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Igor Kudriashov | 4-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Michalis Sakellaridis | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
23.12.23 Četvrtfinale | vs. Jelle Sels | 7-64, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
22.12.23 2. kolo | vs. Axel Garcian | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
21.12.23 1. kolo | vs. Niels Visker | 7-68, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Liam Gavrielides | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Alberto Barroso Campos | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Cyril Vandermeersch | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Edouard Villoslada | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Noah Perfetti | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.10.23 Finale | vs. Aziz Dougaz | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Adrien Gobat | 6-2, 6-2 | detalj meča |