MEČ
02.11.21 | kval. | Ondrej Horak | Leonid Sheyngezikht | 6-71, 6-1, 11-9 | M15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ondrej Horak | Leonid Sheyngezikht | |
1. servis % | 49/80 (61%) | 43/65 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/49 (71%) | 36/43 (84%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/31 (52%) | 6/22 (27%) |
Osvojene break-lopte | 3/5 (60%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 23/65 (35%) | 29/80 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 74/145 (51%) | 71/145 (49%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 5 |
Asovi | 4 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ondrej Horak | 1-1 | |
0-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ondrej Horak | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ondrej Horak | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ondrej Horak | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-4 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ondrej Horak | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ondrej Horak | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 0-6, 1-6 | ||
6-71 |
2 | ||
0-0 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ondrej Horak | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ondrej Horak | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ondrej Horak | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Leonid Sheyngezikht | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
3 | ||
Ondrej Horak | 0-0 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 1-4, 2-4, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6, 4-7, 5-7, 5-8, 6-8, 7-8, 7-9, 8-9, 9-9, 10-9 | ||
11-9 |
Czech Republic
14.10.02, 21 Godina
14.10.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ondrej Horak vs. Leonid Sheyngezikht - Međusobni mečevi
02.11.21 | kval. | Ondrej Horak | Leonid Sheyngezikht | 6-71, 6-1, 11-9 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
07.06.21 | 2. kolo kval. | Leonid Sheyngezikht | Ondrej Horak | 6-0, 7-5 | detalj meča | M15 Skopje | zemlja |
Ondrej Horak form & Leonid Sheyngezikht form
Ondrej Horak - Posljednji mečevi
M15 Santo - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Marcel Kamrowski | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Paul Spencer | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Matvey Greschner | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
11.11.23 2. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 6-3, 6-73, 6-71 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Marcel Kamrowski | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Jake Bhangdia | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.11.23 2. kolo kval. | vs. Yerry Zorrilla | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Olaf Pieczkowski | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Marcel Politowicz | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Samuel Paulovcak | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Kramsach - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Serafin Zund | 2-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
M25 Telfs - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Peter Heller | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
16.07.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Blazka | Daniel Blazka - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
M25 Poprad - zemlja | ||||
19.06.23 kval. | vs. Tomas Vaise | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Krcma | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Thijmen Loof | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Matej Rudolf | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Victor Sklenka | 6-2, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Nico Jaeger | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Mac Kiger | 1-6, 0-3, - Ondrej Horak - odustajanje | detalj meča | |
22.11.22 kval. | vs. Shu Matsuoka | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Janio Villanueva Quintana | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 East - dvorana | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Emile Hudd | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
15.11.22 kval. | vs. Cameron Muller | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Nicholas Herdoiza | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Leonid Sheyngezikht - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-75 | detalj meča | |
M25 Badalona - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
04.03.24 kval. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Claude Ishimwe | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
26.02.24 kval. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Junior Hakizumwami | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Ceuta - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 5-7, 16-18 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Angel Fonseca Garcia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Alcala - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Vito Tonejc | 3-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Soares | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Clement Tabur | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 kval. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 6-2, 10-2 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Jorge Prats Navarrete | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vigo - zemlja | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Miguel Damas | 4-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Amaan Siddiqui | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 6-0, 7-10 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Kacper Zuk | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Zhangjiagang Challenger - tvrda | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 kval. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča |