MEČ
30.11.20 | 2. kolo kval. | Oleksandr Ovcharenko | Adam Bronka | 6-1, 6-1 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Australia
15.09.99, 24 Godina
15.09.99, 24 Godina
Oleksandr Ovcharenko vs. Adam Bronka - Međusobni mečevi
30.11.20 | 2. kolo kval. | Oleksandr Ovcharenko | Adam Bronka | 6-1, 6-1 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Oleksandr Ovcharenko form & Adam Bronka form
Oleksandr Ovcharenko - Posljednji mečevi
M15 Opatija - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Alessandro Pecci | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Duje Markovina | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Peter Fajta | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Matej Dodig | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Leonardo Rossi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Jerko Brkic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Filip Krolo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Danylo Semenov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Pietro Marino | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Nicholas David Ionel | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Alex Jones | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Oskar Szymczak | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Gian Marco Moroni | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-75, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Omar Brigida | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Gallo | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Denys Klok | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 7-5, 7-63 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Chieti - zemlja | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Luca Castagnola | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Sebastian Prechtel | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Bautista Vilicich | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Sergey Fomin | 6-73, 6-1, 6-1 | detalj meča |
Adam Bronka - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Fons Van Sambeek | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Adityavikram Singh Mann | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Sahil Sarang | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Max Wiskandt | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 0-6, 0-3, - Adam Bronka - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Valerio Perruzza | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Uta | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Tom Evans | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Qian Sun | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Jakob Schnaitter | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Jerome Iaconi | 6-2, 1-6, 8-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Boopathy Sakthivel | 6-1, 6-74, 7-10 | detalj meča | |
M15 Daegu - tvrda | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Hyeondeok Yoon | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Changwon - tvrda | ||||
22.08.22 2. kolo kval. | vs. Yeongseok Jeong | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Anseong - zemlja | ||||
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Junhyun Lee | 6-4, 0-6, 10-12 | detalj meča | |
M15 Lodz - zemlja | ||||
26.07.22 kval. | vs. Przemyslaw Michocki | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
25.07.22 1. kolo kval. | vs. Sean Hess | 6-2, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
M15 Bytom - zemlja | ||||
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Facundo Yunis | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Petar Teodorovic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
30.03.22 1. kolo | vs. Loic Cloes | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Cristian Campese | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Sahar Simon | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Pijus Vaitiekunas | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
03.01.22 2. kolo kval. | vs. Francesco Scarpa | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.12.21 2. kolo kval. | vs. Stefano D'Agostino | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Alessandro Coccioli | 6-3, 1-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Max Cunat | 6-2, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Egor Tsarapkin | 1-6, 6-75 | detalj meča |