INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Oleg Prihodko vs. Pietro Rondoni - Međusobni mečevi
09.02.21 | kval. | Oleg Prihodko | Pietro Rondoni | 6-4, 6-3 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Oleg Prihodko form & Pietro Rondoni form
Oleg Prihodko - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Alexandros Skorilas | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Adrian Bodmer | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Zura Tkemaladze | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 6-74, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
14.01.24 Finale | vs. Hazem Naow | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
13.01.24 Polufinale | vs. Denys Klok | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Darrshan Suresh | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
07.01.24 Finale | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-77, 6-0 | detalj meča | |
06.01.24 Polufinale | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Curzio Manucci | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mehdi Sadaoui | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Millen Hurrion | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Matthew William Donald | 2-6, 7-69, - Oleg Prihodko - odustajanje | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča |
Pietro Rondoni - Posljednji mečevi
M25 Sierre - zemlja | ||||
01.09.21 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-77, 3-6 | detalj meča | |
M25+H Lesa - zemlja | ||||
25.08.21 1. kolo | vs. Harold Mayot | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Bolzano - zemlja | ||||
03.08.21 1. kolo | vs. Matteo Arnaldi | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M25 Casinalbo - zemlja | ||||
05.07.21 1. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Bergamo - zemlja | ||||
21.06.21 1. kolo kval. | vs. Jaimee Floyd Angele | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Genova - zemlja | ||||
16.06.21 1. kolo | vs. Mateus Alves | 6-2, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Gaiba - trava | ||||
10.06.21 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.06.21 Četvrtfinale | vs. Gonzalo Lama | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.06.21 2. kolo | vs. Daisuke Sumizawa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
01.06.21 1. kolo | vs. Jules Okala | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 0-3, - Pietro Rondoni - odustajanje | detalj meča | |
Biella 5 - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Guido Andreozzi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Meerbusch - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Milan Welte | 3-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
13.04.21 kval. | vs. Yvo Panak | 6-74, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
12.04.21 2. kolo kval. | vs. Maximilian Dietel | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Sascha Moeller | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
26.03.21 Četvrtfinale | vs. Giovanni Fonio | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.03.21 2. kolo | vs. Timo Legout | 6-1, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
24.03.21 1. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
18.03.21 2. kolo | vs. David Pichler | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
17.03.21 1. kolo | vs. Admir Kalender | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
14.03.21 Finale | vs. Filip Misolic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
13.03.21 Polufinale | vs. Damien Wenger | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
12.03.21 Četvrtfinale | vs. Matteo Arnaldi | 4-6, 6-1, 3-0, Matteo Arnaldi - odustajanje | detalj meča | |
11.03.21 2. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
09.03.21 1. kolo | vs. Giovanni Fonio | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.02.21 2. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.02.21 kval. | vs. Carlos Lopez Montagud | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Max Houkes | 6-3, 2-6, 12-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.02.21 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 6-3, 2-6, 2-6 | detalj meča |