MEČ
09.12.21 | 2. kolo | Oleg Prihodko | Duckhee Lee | 6-3, 6-3 | Antalya 4 | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Oleg Prihodko | Duckhee Lee | |
1. servis % | 31/45 (69%) | 34/54 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/31 (71%) | 17/34 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/14 (50%) | 5/20 (25%) |
Osvojene break-lopte | 6/9 (67%) | 3/3 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/54 (59%) | 16/45 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/99 (62%) | 38/99 (38%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 6 |
Asovi | 3 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Oleg Prihodko | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleg Prihodko | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Duckhee Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Oleg Prihodko | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleg Prihodko | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Oleg Prihodko | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Duckhee Lee | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Oleg Prihodko | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
0-2 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Oleg Prihodko | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-3 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0 | ||
Oleg Prihodko | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Oleg Prihodko | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Duckhee Lee | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Oleg Prihodko vs. Duckhee Lee - Međusobni mečevi
09.12.21 | 2. kolo | Oleg Prihodko | Duckhee Lee | 6-3, 6-3 | detalj meča | Antalya 4 | zemlja |
Oleg Prihodko form & Duckhee Lee form
Oleg Prihodko - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Mika Brunold | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
14.04.24 Finale | vs. Facundo Juarez | 6-3, 6-72, 4-6 | detalj meča | |
13.04.24 Polufinale | vs. Evgenii Tiurnev | 6-1, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Stefan Palosi | 7-63, 7-5 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Alexandros Skorilas | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Adrian Bodmer | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Zura Tkemaladze | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 6-74, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
14.01.24 Finale | vs. Hazem Naow | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
13.01.24 Polufinale | vs. Denys Klok | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Darrshan Suresh | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
07.01.24 Finale | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-77, 6-0 | detalj meča | |
06.01.24 Polufinale | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Curzio Manucci | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mehdi Sadaoui | 7-62, 6-3 | detalj meča |
Duckhee Lee - Posljednji mečevi
Gwangju Challenger - tvrda | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Mark Lajal | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
15.04.24 kval. | vs. Blake Ellis | 6-76, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. August Holmgren | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
M15 Nishi - tvrda | ||||
24.03.24 Finale | vs. Hikaru Shiraishi | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
23.03.24 Polufinale | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-65, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Yunseong Chung | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Renta Tokuda | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Yi Zhou | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
M15 Hinode - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ryotaro Taguchi | 6-2, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Masamichi Imamura | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Nakhon - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Sander Jong | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kasidit Samrej | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
31.12.23 Finale | vs. Sanhui Shin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
30.12.23 Polufinale | vs. Jumpei Yamasaki | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Keisuke Saitoh | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Ko Suzuki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Seita Watanabe | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
M15 Kuala - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ryota Tanuma | 6-4, 1-6, 0-3, - Duckhee Lee - odustajanje | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Seungmin Park | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Alexey Zakharov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Darrshan Suresh Kumar | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Hua - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Thanapet Chanta | 6-3, 2-6, 5-4, - Duckhee Lee - odustajanje | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Ryuki Matsuda | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Luca Castelnuovo | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Hong - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Kasidit Samrej | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Ye Cong Mo | 7-64, 6-0 | detalj meča | |
M25 Yinchuan - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Dominik Palan | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Xin Gao | Xin Gao - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča |