MEČ
17.12.19 | 2. kolo kval. | Octavio Volpi | Cedric Stanke | 7-5, 6-2 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Argentina
29.02.00, 24 Godina
29.02.00, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Germany
02.10.98, 25 Godina
02.10.98, 25 Godina
Octavio Volpi vs. Cedric Stanke - Međusobni mečevi
17.12.19 | 2. kolo kval. | Octavio Volpi | Cedric Stanke | 7-5, 6-2 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Octavio Volpi form & Cedric Stanke form
Octavio Volpi - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Benjamin Dhoe | 6-4, 1-5, - Octavio Volpi - odustajanje | detalj meča | |
17.12.19 kval. | vs. Niklas Schell | 4-6, 0-3, - Octavio Volpi - odustajanje | detalj meča | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Cedric Stanke | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Jonas Greif | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
11.12.19 1. kolo | vs. Jose Fco. Vidal Azorin | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
03.12.19 kval. | vs. Karsten Wuyts | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
02.12.19 2. kolo kval. | vs. Giulio Colacioppo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Dmytro Slyepkan | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Cairo - zemlja | ||||
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Carles Hernandez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Vladimir Filip | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Alexander Simion | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Besir Durguti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
22.10.19 1. kolo | vs. Mariano Navone | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Diego Digraci | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Bruno Britez | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
20.10.19 2. kolo kval. | vs. Victor Ernaelsteen | 4-1, Victor Ernaelsteen - odustajanje | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
18.10.19 Četvrtfinale | vs. Nicolas Alberto Arreche | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
17.10.19 2. kolo | vs. Mohamed Hassan | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Alessandro Petrone | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.10.19 kval. | vs. Jose Joaquin Miranda Cisneros | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Ignacio Vinas | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
08.10.19 1. kolo | vs. Anas Fattar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Franco Feitt | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
30.09.19 kval. | vs. Ilarion Danilchenko | 4-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Felipe Martinez Sarrasague | 7-64, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
24.09.19 1. kolo | vs. Tomas Lipovsek Puches | 5-7, 0-2, - Octavio Volpi - odustajanje | detalj meča | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Samuel Pesko | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
23.09.19 kval. | vs. Carl Emil Overbeck | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
22.09.19 1. kolo kval. | vs. Friedrich Levin Sommerwerck | 6-1, 6-3 | detalj meča |
Cedric Stanke - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Nour Fathalla | 6-1, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 3-6, 7-5, 10-4 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Mihailo Kecojevic | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Vadym Ursu | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Aryan Lakshmanan | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Andriy Poritskyy | 3-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Oleg Kolninov | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
M25 Wesley - tvrda | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Rudy Quan | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Fabio Nestola | 6-2, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Carbone | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Niklas Grunewald | 3-6, 6-1, 8-10 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Baldisserri | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Michael Bassem Sobhy | 0-6, 7-5, 6-75 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Lorenzo Lorusso | 4-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Alexander Glomb | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Jules Melot | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ruslan Tiukaev | 2-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Litvinov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Faris Zakaryia | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Robert Strombachs | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. George Gregoriou | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
31.10.23 kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | 7-64, 7-63 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Krajcik | 5-7, 6-0, 10-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Michael Bassem Sobhy | 4-6, 0-3, - Cedric Stanke - odustajanje | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Alexey Aleshchev | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.10.23 kval. | vs. Jakub Kroslak | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Renlong Pang | 3-6, 6-1, 10-7 | detalj meča |