INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nino Ehrenschneider vs. William Grant - Međusobni mečevi
16.11.21 | kval. | Nino Ehrenschneider | William Grant | 6-1, 6-2 | detalj meča | M15 East | dvorana |
Nino Ehrenschneider form & William Grant form
Nino Ehrenschneider - Posljednji mečevi
M15 Targu - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Elio Jose Ribeiro Lago | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Dan Alexandru Tomescu | 7-5, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Cayetano March | 7-65, 7-5 | detalj meča | |
M15 Malmo - zemlja | ||||
21.08.22 Finale | vs. Sandro Kopp | 6-3, 7-61 | detalj meča | |
20.08.22 Polufinale | vs. Filip Bergevi | 7-62, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
19.08.22 Četvrtfinale | vs. Jonathan Mridha | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.08.22 2. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Adam Heinonen | 6-3, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
16.08.22 kval. | vs. Kenzo Koistila Larsson | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
15.08.22 1. kolo kval. | vs. Axel Bergdahl | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Ystad - zemlja | ||||
12.08.22 Četvrtfinale | vs. Jules Marie | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.08.22 2. kolo | vs. Gustaf Strom | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Noah Thurner | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
09.08.22 kval. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Oliver Andersson (1999) | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 East - dvorana | ||||
19.11.21 Četvrtfinale | vs. Alexander Brown | 4-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
18.11.21 2. kolo | vs. Carson Gates | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
17.11.21 1. kolo | vs. Ryan Shane | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
16.11.21 kval. | vs. William Grant | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.11.21 1. kolo kval. | vs. Oleksiy Arovin | 6-4, 6-75, 10-8 | detalj meča | |
Braunschweig Challenger - zemlja | ||||
05.07.21 kval. | vs. Sandro Ehrat | 4-6, 7-61, 1-6 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Johannes Haerteis | 3-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
24.07.20 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 2-1, Max Wiskandt - odustajanje | detalj meča | |
23.07.20 1. kolo | vs. Milan Welte | 4-6, 7-65, 6-2 | detalj meča | |
21.07.20 1. kolo | vs. Osman Torski | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
27.06.20 1. kolo | vs. Louis Wessels | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
26.06.20 1. kolo | vs. Yannick Maden | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.06.20 1. kolo | vs. Oscar Otte | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.06.20 1. kolo | vs. Maximilian Marterer | 2-6, 1-6 | detalj meča |
William Grant - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Sven Corbinais | 6-1, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
M25 Naples - zemlja | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Felix Corwin | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Learner Tien | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Palm - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Gabi Adrian Boitan | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sunrise - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Alex Rybakov | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Kyle Overmyer | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Cleveland Challenger - dvorana | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Sebastian Fanselow | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Vishwa Aduru | 2-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Alafia Ayeni | 6-1, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
M25 Wesley - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Roberto Cid Subervi | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 East - dvorana | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Samir Banerjee | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Arda Azkara | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Damien Salvestre | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Casey Hoole | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Winston - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Luciano Tacchi | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Saint - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Kiranpal Pannu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Adam Farag Cao | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Las - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Alexander Razeghi | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Cash Hanzlik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Albuquerque - tvrda | ||||
01.10.23 Finale | vs. Liam Draxl | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
30.09.23 Polufinale | vs. Jaimee Floyd Angele | 2-6, 6-0, 6-2 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Arda Azkara | 6-4, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Ryan Dickerson | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Felix Corwin | 6-4, 3-6, 7-64 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Yassine Smiej | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Recoura | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Champaign - tvrda | ||||
17.09.23 Finale | vs. Liam Draxl | 1-6, 3-6 | detalj meča |