MEČ
11.07.22 | kval. | Nicolae Frunza | Oleg Prihodko | 6-1, 6-0 | Iasi Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Nicolae Frunza | Oleg Prihodko | |
1. servis % | 28/44 (64%) | 44/50 (88%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/28 (75%) | 20/44 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/16 (50%) | 1/6 (17%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/50 (58%) | 15/44 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/94 (62%) | 36/94 (38%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 0 |
Asovi | 0 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Nicolae Frunza | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Oleg Prihodko | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nicolae Frunza | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Oleg Prihodko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Nicolae Frunza | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Oleg Prihodko | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Nicolae Frunza | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Oleg Prihodko | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicolae Frunza | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Oleg Prihodko | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Nicolae Frunza | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-0 | Oleg Prihodko | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Nicolae Frunza | 5-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-0 | Oleg Prihodko | |
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Nicolae Frunza vs. Oleg Prihodko - Međusobni mečevi
11.07.22 | kval. | Nicolae Frunza | Oleg Prihodko | 6-1, 6-0 | detalj meča | Iasi Challenger | zemlja |
Nicolae Frunza form & Oleg Prihodko form
Nicolae Frunza - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.10.22 2. kolo | vs. Yassine Dlimi | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
07.10.22 Četvrtfinale | vs. Maks Kasnikowski | 5-7, 0-3, - Nicolae Frunza - odustajanje | detalj meča | |
06.10.22 2. kolo | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
05.10.22 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 1-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
12.08.22 Četvrtfinale | vs. Valerio Aboian | 7-67, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
11.08.22 2. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.08.22 1. kolo | vs. Nikola Kolyachev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Oleksandr Bielinskyi | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Luciano Darderi | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
11.07.22 kval. | vs. Oleg Prihodko | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.07.22 1. kolo kval. | vs. Tudor Stefan Gheorghita | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
03.07.22 Finale | vs. Duje Kekez | 6-1, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.07.22 Polufinale | vs. Aleksandre Metreveli | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
01.07.22 Četvrtfinale | vs. Dusan Obradovic | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
30.06.22 2. kolo | vs. Kristijan Juhas | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
29.06.22 1. kolo | vs. Radu Mihai Papoe | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.05.22 Polufinale | vs. Mathys Erhard | 3-6, 1-4, - Nicolae Frunza - odustajanje | detalj meča | |
20.05.22 Četvrtfinale | vs. Ignacio Carou | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.05.22 2. kolo | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.05.22 1. kolo | vs. Andrej Duric | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.22 Finale | vs. Deney Wassermann | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
14.05.22 Polufinale | vs. Bruno Kuzuhara | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.05.22 Četvrtfinale | vs. Yuta Shimizu | 7-62, 6-1 | detalj meča | |
12.05.22 2. kolo | vs. Maxim Zhukov | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
10.05.22 1. kolo | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.04.22 Polufinale | vs. Valentin Royer | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.04.22 Četvrtfinale | vs. Timo Stodder | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
07.04.22 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-2, 6-3 | detalj meča |
Oleg Prihodko - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Henrik Wiersholm | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Alexandros Skorilas | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Jacob Bradshaw | 6-74, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Markus Malaszszak | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Gian Matias Di Natale | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Adrian Bodmer | 7-5, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Marek Gengel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Zura Tkemaladze | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Erik Arutiunian | 6-2, 7-67 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Oscar Galimardanov | 6-74, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
14.01.24 Finale | vs. Hazem Naow | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
13.01.24 Polufinale | vs. Denys Klok | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo | vs. Darrshan Suresh | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
07.01.24 Finale | vs. Lorenzo Bocchi | 6-3, 6-77, 6-0 | detalj meča | |
06.01.24 Polufinale | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
05.01.24 Četvrtfinale | vs. Hazem Naow | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
04.01.24 2. kolo | vs. Simone Agostini | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
03.01.24 1. kolo | vs. Curzio Manucci | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Mehdi Sadaoui | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Johannes Ingildsen | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Millen Hurrion | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Petros Chrysochos | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Nicolas Kobelt | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Matthew William Donald | 2-6, 7-69, - Oleg Prihodko - odustajanje | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča |