MEČ
15.11.20 | 1. kolo kval. | Nicholas David Ionel | Martin Van Der Meerschen | 6-2, 6-0 | M15 Heraklion | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
14.06.00, 23 Godina
14.06.00, 23 Godina
Nicholas David Ionel vs. Martin Van Der Meerschen - Međusobni mečevi
15.11.20 | 1. kolo kval. | Nicholas David Ionel | Martin Van Der Meerschen | 6-2, 6-0 | detalj meča | M15 Heraklion | tvrda |
17.08.20 | 2. kolo kval. | Nicholas David Ionel | Martin Van Der Meerschen | 6-4, 6-3 | detalj meča | M25 Vogau | zemlja |
Nicholas David Ionel form & Martin Van Der Meerschen form
Nicholas David Ionel - Posljednji mečevi
M25 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jelle Sels | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
25.03.24 1. kolo | vs. Michele Ribecai | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Damien Wenger | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 2. kolo | vs. Guy Orly Iradukunda | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Joshua Sheehy | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.02.24 1. kolo | vs. Fernando Cavallo | 4-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Hammamet - zemlja | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Jay Clarke | 3-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Noah Perfetti | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Ivan Kazakov | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 | vs. Aristotelis Thanos | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.24 Finale | vs. Cezar Cretu | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Daniele Minighini | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-76, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Dinko Dinev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Mert Naci Turker | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Akira Santillan | 6-75, 6-73 | detalj meča | |
Nonthaburi 2 - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Arthur Fery | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Pedro Martinez Portero | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Tim Handel | 0-6, 6-3, 6-72 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Federico Campana | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Jay Clarke | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ilya Snitari | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Evgenii Tiurnev | 1-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
28.10.23 Polufinale | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Martin Van Der Meerschen - Posljednji mečevi
M15 Huy - zemlja | ||||
21.08.23 2. kolo kval. | vs. Louis Larue | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Felix Corwin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Timo De Visser | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
24.11.20 2. kolo kval. | vs. Henry Patten | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Georgios Valaris | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Nicholas David Ionel | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Aristotelis Thanos | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Juan Pablo Canas Garcia | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sintra - tvrda | ||||
06.09.20 1. kolo kval. | vs. Luis Faria | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Alkmaar - zemlja | ||||
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Sander Jong | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
24.08.20 kval. | vs. Simon Beaupain | 6-3, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
23.08.20 1. kolo kval. | vs. Paul Woerner | 3-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
M25 Vogau - zemlja | ||||
17.08.20 2. kolo kval. | vs. Nicholas David Ionel | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.20 1. kolo kval. | vs. Toby Alex Kodat | 6-4, 2-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
05.03.20 2. kolo | vs. Ljubomir Celebic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.03.20 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
25.02.20 kval. | vs. Ran Amar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Tom Evans | 6-2, 0-6, 10-6 | detalj meča | |
M15 Veigy - tepih | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Arthur Hugounenq | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
20.11.19 1. kolo | vs. Matija Pecotic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
19.11.19 kval. | vs. Stephanos Schinas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Jack Gibbens | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 6-3, 4-0, Grigoriy Korobeynikov - odustajanje | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
20.10.19 2. kolo kval. | vs. Boruch Skierkier | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Alex Watt | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Lambermont - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Bart Van Den Berg | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Koksijde - zemlja | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Romain Barbosa | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.08.19 1. kolo | vs. Tom Pisane | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Eupen - zemlja | ||||
06.08.19 kval. | vs. Tim Van Der Horst | 4-6, 4-6 | detalj meča |