MEČ
03.02.18 | Rubber 1 | Mohamed Safwat | Simen Sunde Bratholm | 6-4, 6-1 | Davis Cup | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Mohamed Safwat | Simen Sunde Bratholm | |
1. servis % | 23/37 (62%) | 34/67 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/23 (96%) | 20/34 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/14 (71%) | 15/33 (45%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/67 (48%) | 5/37 (14%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/104 (62%) | 40/104 (38%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 1 |
Asovi | 4 | 3 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Norway
04.03.99, 25 Godina
04.03.99, 25 Godina
Mohamed Safwat vs. Simen Sunde Bratholm - Međusobni mečevi
03.02.18 | Rubber 1 | Mohamed Safwat | Simen Sunde Bratholm | 6-4, 6-1 | detalj meča | Davis Cup | tvrda |
Mohamed Safwat form & Simen Sunde Bratholm form
Mohamed Safwat - Posljednji mečevi
M25 Sharm - tvrda | ||||
14.04.24 Finale | vs. Robin Bertrand | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
13.04.24 Polufinale | vs. Vadym Ursu | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Matthew Hulme | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Maxim Mrva | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Yousef Khamis | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
04.04.24 2. kolo | vs. Illya Beloborodko | 4-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
03.04.24 1. kolo | vs. Mees Rottgering | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Kigali 2 - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Max Houkes | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-79, 1-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Timofey Skatov | 7-60, 6-4 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Kevin Humpfner | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 7-69, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 7-66, 7-66 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alberto Lim | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.10.23 Finale | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 3-0, Saba Purtseladze - odustajanje | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Jay Clarke | 7-64, 6-3 | detalj meča |
Simen Sunde Bratholm - Posljednji mečevi
Davis Cup - tvrda | ||||
03.02.18 Rubber 1 | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F3 - tvrda | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Daniele Capecchi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Tunisia F38 - zemlja | ||||
05.12.17 1. kolo | vs. Evan Hoyt | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Tunisia F37 - zemlja | ||||
27.11.17 2. kolo kval. | vs. Alejandro Garcia | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Estonia F4 - dvorana | ||||
07.11.17 1. kolo | vs. Kristjan Tamm | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
06.11.17 kval. | vs. Ville-Petteri Ahti | 6-1, 5-7, 6-79 | detalj meča | |
06.11.17 1. kolo kval. | vs. Valtteri Ahti | 7-5, 5-7, 6-1 | detalj meča | |
Estonia F2 - tepih | ||||
23.10.17 1. kolo kval. | vs. Philipp Klimov | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Sweden F4 - dvorana | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Christian Samuelsson | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
Sweden F3 - dvorana | ||||
27.09.17 2. kolo | vs. Tallon Griekspoor | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo | vs. David Jorda Sanchis | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
25.09.17 kval. | vs. Jonathan Stenberg | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.09.17 1. kolo kval. | vs. Gustav Wogen | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Belgium F12 - zemlja | ||||
06.09.17 2. kolo | vs. Marvin Netuschil | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.17 1. kolo | vs. Eduardo Peralta-Tello | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Portugal F9 - tvrda | ||||
26.06.17 kval. | vs. Benard Bruno Nkomba | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
26.06.17 1. kolo kval. | vs. Renato Van Veggel | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.06.17 2. kolo kval. | vs. Johannes Foss Abrahamsen | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
France F8 - tvrda | ||||
17.04.17 1. kolo kval. | vs. Hugo Schott | 7-69, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
09.04.17 | vs. August Holmgren | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
05.02.17 | vs. Rudolfs Mednis | 5-7, 7-65, 7-66 | detalj meča | |
Norway F3 - dvorana | ||||
31.10.16 1. kolo | vs. Linus Frost | 7-5, 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Norway F2 - dvorana | ||||
26.10.16 2. kolo | vs. Gianluigi Quinzi | 6-3, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.10.16 1. kolo | vs. Farris Fathi Gosea | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Norway F1 - dvorana | ||||
20.10.16 Četvrtfinale | vs. Lucas Miedler | 7-65, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.16 2. kolo | vs. Fredrik Ask | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.10.16 1. kolo | vs. Fabrizio Ornago | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
Norway F3 - dvorana | ||||
02.11.15 1. kolo kval. | vs. Nicolas Podesta | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Norway F2 - dvorana | ||||
26.10.15 kval. | vs. Rana-Roop Singh Bhullar | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.10.15 1. kolo kval. | vs. Sebastian Meum | 6-2, 6-3 | detalj meča |