INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mohamed Safwat vs. Blaz Rola - Međusobni mečevi
26.09.19 | 3. kolo | Mohamed Safwat | Blaz Rola | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | Florence Challenger | zemlja |
13.09.19 | Mohamed Safwat | Blaz Rola | 6-4, 1-6, 7-64 | detalj meča | Davis Cup | zemlja | |
21.06.19 | Četvrtfinale | Blaz Rola | Mohamed Safwat | 7-62, 6-4 | detalj meča | Bratislava Challenger | zemlja |
22.05.18 | 1. kolo kval. | Mohamed Safwat | Blaz Rola | 6-4, 6-72, 6-4 | detalj meča | Paris | zemlja |
Mohamed Safwat form & Blaz Rola form
Mohamed Safwat - Posljednji mečevi
Kigali 2 - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Marco Trungelliti | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Max Houkes | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Kigali 1 - zemlja | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Juan Pablo Paz | 6-79, 1-6 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
19.02.24 kval. | vs. August Holmgren | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Timofey Skatov | 7-60, 6-4 | detalj meča | |
Glasgow Challenger - dvorana | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 1-6, 6-72 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Oliver Ojakaar | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Kevin Humpfner | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Max Wiskandt | 7-69, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 7-66, 7-66 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Valerio Perruzza | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Nuno Borges | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Hazem Naow | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Petr Bar Biryukov | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alberto Lim | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.10.23 Finale | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 3-0, Saba Purtseladze - odustajanje | detalj meča | |
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Jay Clarke | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Harrison Adams | 7-66, 7-68 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Hanyi Liu | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
08.10.23 Finale | vs. Stuart Parker | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
07.10.23 Polufinale | vs. Gabriel Decamps | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Zhanger Almashev | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Blaz Rola - Posljednji mečevi
Bad Waltersdorf - zemlja | ||||
18.09.23 kval. | vs. Timo Stodder | 6-711, 3-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Davis Cup - zemlja | ||||
16.09.23 | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.09.23 | vs. Chris Rodesch | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
04.09.23 kval. | vs. Gerald Melzer | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Cordenons Challenger - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Matteo Gigante | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Carlos Taberner | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Trieste Challenger - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
15.07.23 Polufinale | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Roberto Carballes Baena | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
10.07.23 kval. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Roko Horvat | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Celje - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Jakub Katuch | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
29.06.23 1. kolo | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-78, 6-4 | detalj meča | |
Montechiarugolo Challenger - zemlja | ||||
21.06.23 2. kolo | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.06.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
19.06.23 kval. | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Remy Bertola | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Bratislava 1 - zemlja | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Skopje Challenger - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Maks Kasnikowski | 6-1, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
M15 Krsko - zemlja | ||||
19.05.23 2. kolo | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
18.05.23 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.04.23 Finale | vs. Adrien Gobat | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
29.04.23 Polufinale | vs. Andrea Guerrieri | 6-70, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Maxence Beauge | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Gage Brymer | 6-74, 6-3, 6-1 | detalj meča |