MEČ
08.12.21 | 2. kolo | Mirza Basic | Lucas Miedler | 6-2, 6-3 | Forli 3 | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Mirza Basic | Lucas Miedler | |
1. servis % | 26/40 (65%) | 29/51 (57%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/26 (92%) | 19/29 (66%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/14 (57%) | 10/22 (45%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/51 (43%) | 8/40 (20%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 54/91 (59%) | 37/91 (41%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 3 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Mirza Basic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Lucas Miedler | |
0-0 | ||
Mirza Basic | 1-1 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Lucas Miedler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mirza Basic | 2-2 | |
0-0, 15-0 | ||
3-2 | Lucas Miedler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mirza Basic | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Lucas Miedler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Mirza Basic | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Mirza Basic | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Mirza Basic | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Lucas Miedler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Mirza Basic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Lucas Miedler | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mirza Basic | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Lucas Miedler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mirza Basic | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mirza Basic vs. Lucas Miedler - Međusobni mečevi
08.12.21 | 2. kolo | Mirza Basic | Lucas Miedler | 6-2, 6-3 | detalj meča | Forli 3 | dvorana |
29.11.21 | 1. kolo | Lucas Miedler | Mirza Basic | 7-64, 6-4 | detalj meča | Forli 2 | dvorana |
Mirza Basic form & Lucas Miedler form
Mirza Basic - Posljednji mečevi
M25 Trnava - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Szymon Kielan | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Zadar Challenger - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Trento - dvorana | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 6-3, 4-6, 6-71 | detalj meča | |
22.02.24 1. kolo | vs. Andrea Picchione | 6-4, Andrea Picchione - odustajanje | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Alen Mujakic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Robin Bulant | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Doha - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Alexey Zakharov | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-75 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Viktor Durasovic | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Lukas Klein | 6-75, 6-73 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Daniel Cukierman | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 3-6, 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucas Gerch | 6-75, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
29.09.23 2. kolo | vs. Valentin Vacherot | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.09.23 1. kolo | vs. Niksa Arsic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
04.09.23 kval. | vs. Lukas Rosol | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-75, 7-62, 7-63 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Marcello Serafini | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
31.08.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Kimmer Coppejans | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bocchi | 2-0, Lorenzo Bocchi - odustajanje | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Kirill Kivattsev | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
M25 Skopje - zemlja | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Kalin Ivanovski | - | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Petr Nesterov | 2-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Shendrit Deari | 6-1, 4-6, 3-0, Shendrit Deari - odustajanje | detalj meča | |
M25 Kiseljak - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Krsko - zemlja | ||||
21.05.23 Finale | vs. Lucas Gerch | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.05.23 Polufinale | vs. Lucas Poullain | 6-4, 6-72, 7-5 | detalj meča |
Lucas Miedler - Posljednji mečevi
Davis Cup - dvorana | ||||
04.02.24 | vs. Michael Agwi | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
04.02.24 | vs. Michael Agwi | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Henri Squire | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Neil Oberleitner | 7-64, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Kitzbuhel - zemlja | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Hamad Medjedovic | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
Cagliari Challenger - zemlja | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Barrientos | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Vienna - dvorana | ||||
22.10.22 1. kolo kval. | vs. Jeff Wolf | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Antwerp - dvorana | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Luca Van Assche | 7-62, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Florence - dvorana | ||||
08.10.22 1. kolo kval. | vs. Flavio Cobolli | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Tulln Challenger - zemlja | ||||
07.09.22 2. kolo | vs. Sebastian Ofner | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
06.09.22 1. kolo | vs. Filip Misolic | 6-4, 7-66 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
31.08.22 2. kolo | vs. Nerman Fatic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.08.22 1. kolo | vs. Otto Virtanen | 2-6, 7-62, 3-1, Otto Virtanen - odustajanje | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
23.08.22 1. kolo | vs. Benjamin Hassan | 6-4, 6-79, 4-6 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
18.08.22 2. kolo | vs. Nicolo Pozzani | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
17.08.22 1. kolo | vs. Jakub Mensik | 6-4, 5-7, 7-63 | detalj meča | |
Tampere Challenger - zemlja | ||||
19.07.22 1. kolo | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
Iasi Challenger - zemlja | ||||
12.07.22 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
05.07.22 1. kolo | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
04.07.22 kval. | vs. Aldin Setkic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexander Merino | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Mallorca - trava | ||||
18.06.22 1. kolo kval. | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
31.05.22 1. kolo | vs. Pablo Andujar | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
30.05.22 kval. | vs. Calvin Hemery | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Pavel Nejedly | 4-6, 7-65, 6-0 | detalj meča | |
Tunis Challenger - zemlja | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Filip Misolic | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Mauthausen Challenger - zemlja | ||||
06.05.22 Četvrtfinale | vs. Dennis Novak | 7-66, 1-6, 6-75 | detalj meča | |
05.05.22 2. kolo | vs. Nino Serdarusic | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
03.05.22 1. kolo | vs. Egor Gerasimov | 7-5, 6-4 | detalj meča |