MEČ
16.11.19 | 2. kolo | Miljan Zekic | Gorazd Srbljak | 6-1, 6-0 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Miljan Zekic | Gorazd Srbljak | |
1. servis % | 26/48 (54%) | 20/44 (45%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/26 (81%) | 7/20 (35%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/22 (45%) | 9/24 (38%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 1/4 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 28/44 (64%) | 17/48 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 59/92 (64%) | 33/92 (36%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 0 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Miljan Zekic | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Miljan Zekic | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, A-40, 40-40 | ||
6-1 |
2 | ||
Miljan Zekic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
3-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
Miljan Zekic | 4-0 | |
0-0 | ||
5-0 | Gorazd Srbljak | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Miljan Zekic vs. Gorazd Srbljak - Međusobni mečevi
16.11.19 | 2. kolo | Miljan Zekic | Gorazd Srbljak | 6-1, 6-0 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Miljan Zekic form & Gorazd Srbljak form
Miljan Zekic - Posljednji mečevi
M15 Alaminos - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Lucas Gerch | 0-4, - Miljan Zekic - odustajanje | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Noah Perfetti | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Joshua Goodger | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Tobias Smoliner | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Nikolay Vylegzhanin | - | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Chirag Duhan | 7-65, 7-67 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Benicarlo - zemlja | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Javier Barranco Cosano | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Felix Gill | 4-6, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Iker Urribarrens Ramirez | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Luciano Carraro | 2-6, 6-3, 6-76 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Oriol Roca Batalla | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Yu Hsiou Hsu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Szczecin Challenger - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Lucas Gerch | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Genova Challenger - zemlja | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Benoit Paire | 6-72, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Lorenzo Rottoli | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Como Challenger - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Dimitar Kuzmanov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.08.23 kval. | vs. Santiago Rodriguez Taverna | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Enrico Dalla Valle | 7-65, 5-7, 7-65 | detalj meča | |
Todi Challenger - zemlja | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Luciano Darderi | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-71, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Luca Potenza | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Piraino | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
Banja Luka - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Alex Molcan | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Rrezart Cungu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Stefan Popovic | 6-3, 6-0 | detalj meča |
Gorazd Srbljak - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Stijn Slump | 7-68, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Fernando Cavallo | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Vojtech Mares | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andrei Dumitrescu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Michael Zhu | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Vasil Yehorov | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. David Mizrahi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stephanos Schinas | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Harry Wendelken | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 4-6, 0-2, - Gorazd Srbljak - odustajanje | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 2-6, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Svyatoslav Gulin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Aleksandar Mihailovic | 3-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Stefan Vujic | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
M25 Osijek - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Sebastian Prechtel | 3-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Florent Bax | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Nikola Jovic | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Lorenzo Gagliardo | 7-5, 3-6, 10-2 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Znuderl | 6-75, 6-3, 10-2 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Luka Pavlovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. David Prasievi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Milan Drinic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Jovic | 6-75, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 5-7, 7-612, 8-10 | detalj meča |