MEČ
11.03.19 | 1. kolo kval. | Mike Urbanija | Ivan Sabanov | 3-6, 6-3, 10-4 | M15 Porec | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Mike Urbanija | Ivan Sabanov | |
1. servis % | 38/64 (59%) | 45/72 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/38 (76%) | 29/45 (64%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/26 (42%) | 11/27 (41%) |
Osvojene break-lopte | 3/12 (25%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/72 (44%) | 24/64 (38%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/136 (53%) | 64/136 (47%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Croatia
25.06.92, 31 Godina
237270 $
25.06.92, 31 Godina
237270 $
Mike Urbanija vs. Ivan Sabanov - Međusobni mečevi
11.03.19 | 1. kolo kval. | Mike Urbanija | Ivan Sabanov | 3-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | M15 Porec | zemlja |
11.02.13 | 1. kolo kval. | Ivan Sabanov | Mike Urbanija | 6-3, 3-6, 7-65 | detalj meča | Croatia F1 | dvorana |
Mike Urbanija form & Ivan Sabanov form
Mike Urbanija - Posljednji mečevi
M25 Split - zemlja | ||||
25.04.22 2. kolo kval. | vs. Sergi Perez Contri | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Vuk David Stramput | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Oleksandr Ovcharenko | 1-6, 2-3, - Mike Urbanija - odustajanje | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
18.02.20 kval. | vs. Ljubomir Celebic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
17.02.20 2. kolo kval. | vs. Nicolas Demeroutis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Maciej Rajski | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Zsombor Velcz | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
11.02.20 kval. | vs. Lasse Muscheites | 7-64, 6-4 | detalj meča | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Sandro Guscic | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Yuji Arimura | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.10.19 1. kolo | vs. Arda Azkara | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Holger Rune | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
26.09.19 1. kolo | vs. Michal Marko | 6-4, 2-0, Michal Marko - odustajanje | detalj meča | |
26.09.19 2. kolo | vs. Ivan Nedelko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.09.19 Četvrtfinale | vs. Ivan Nedelko | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.09.19 2. kolo | vs. Kelsey Stevenson | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
18.09.19 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Trieste - zemlja | ||||
03.09.19 1. kolo | vs. Sadio Doumbia | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
02.09.19 kval. | vs. Gabriele Bosio | 3-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
M25 Schlieren - zemlja | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Mischa Lanz | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
Portoroz Challenger - tvrda | ||||
12.08.19 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vogau - zemlja | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Yvo Panak | 6-1, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
06.08.19 kval. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Leonid Parchomovskij | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Piestany - zemlja | ||||
16.07.19 1. kolo | vs. Dalibor Svrcina | 5-7, 6-4, 6-72 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
26.06.19 1. kolo | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
24.06.19 1. kolo kval. | vs. Pietro Martinetti | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
24.06.19 kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 6-1, 7-611 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Rob Reynolds | 6-4, 0-2, - Mike Urbanija - odustajanje | detalj meča |
Ivan Sabanov - Posljednji mečevi
Losinj Challenger - zemlja | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
25.06.20 1. kolo | vs. Petar Pjevcevic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
23.06.20 1. kolo | vs. Filip Stipic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
15.06.20 1. kolo | vs. Mate Pavic | 6-7, 4-6 | detalj meča | |
Liuzhou Challenger - tvrda | ||||
21.10.19 kval. | vs. Matej Sabanov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo | vs. Makoto Ochi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25+H Pontedera - zemlja | ||||
24.07.19 1. kolo | vs. Davide Galoppini | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
23.07.19 kval. | vs. Dominik Recek | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Casinalbo - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Federico Arnaboldi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.07.19 kval. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M25+H Jablonec - zemlja | ||||
21.05.19 kval. | vs. Bruno Sant'Anna | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.05.19 1. kolo kval. | vs. Alexander Erler | 6-2, 3-0, Alexander Erler - odustajanje | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
23.04.19 kval. | vs. Duje Kekez | 6-76, 6-2, 9-11 | detalj meča | |
22.04.19 1. kolo kval. | vs. Milan Radojkovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
15.04.19 1. kolo kval. | vs. Federico Iannaccone | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
09.04.19 kval. | vs. Alessandro Ceppellini | 5-7, 6-76 | detalj meča | |
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Damian | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
26.03.19 kval. | vs. Moritz Thiem | 4-6, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
25.03.19 1. kolo kval. | vs. Marcell Bartakovics | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M15 Rovinj - zemlja | ||||
18.03.19 1. kolo kval. | vs. Tim Heger | 6-1, 1-6, 11-13 | detalj meča | |
M15 Porec - zemlja | ||||
11.03.19 1. kolo kval. | vs. Mike Urbanija | 6-3, 3-6, 4-10 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
18.02.19 1. kolo kval. | vs. Marat Deviatiarov | 2-6, 7-64, 7-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.19 1. kolo | vs. Bogdan Ionut Apostol | 2-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
28.01.19 kval. | vs. Alexandros Skorilas | 6-0, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.19 2. kolo | vs. Tom Fawcett | Tom Fawcett - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
27.01.19 1. kolo | vs. Simone Roncalli | 6-2, 3-1, Simone Roncalli - odustajanje | detalj meča | |
22.01.19 1. kolo kval. | vs. Edoardo Bottino | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
22.01.19 kval. | vs. Adam Jones | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.19 kval. | vs. Luis Gomar Monio | 2-6, 4-6 | detalj meča |