Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Poland
04.03.00, 24 Godina
20631 $
04.03.00, 24 Godina
20631 $
Mikalai Haliak vs. Michal Mikula - Međusobni mečevi
02.03.21 | kval. | Mikalai Haliak | Michal Mikula | 6-4, 6-4 | detalj meča | M15 Bratislava | dvorana |
Mikalai Haliak form & Michal Mikula form
Mikalai Haliak - Posljednji mečevi
M25 Trnava - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Patrik Homola | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jakub Paul | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Lugano Challenger - dvorana | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Yuta Shimizu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Pau Challenger - dvorana | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Lucas Poullain | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
Manama Challenger - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Anthony Popyrin | 6-4, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Adrian Andreev | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Burnie 2 - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Yusuke Takahashi | 1-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
Burnie 1 - tvrda | ||||
31.01.24 2. kolo | vs. Marc Polmans | 3-6, 6-4, 6-79 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo | vs. Christian Langmo | 3-6, 7-5, 7-66 | detalj meča | |
Quimper Challenger - dvorana | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Arjun Kadhe | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Tenerife 1 - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. James McCabe | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Noumea Challenger - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Jesse Delaney | 0-6, 0-2, - Mikalai Haliak - odustajanje | detalj meča | |
M15 Yanagawa - tvrda | ||||
28.12.23 2. kolo | vs. Keisuke Saitoh | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Ryotaro Matsumura | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Gijs Brouwer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Shenzhen 2 - tvrda | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Terence Atmane | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Shenzhen 1 - tvrda | ||||
10.10.23 kval. | vs. Yan Bai | 6-4, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
09.10.23 1. kolo kval. | vs. Yaojie Zeng | 6-3, 7-66 | detalj meča | |
Shanghai - tvrda | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. James Duckworth | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Chengdu - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo kval. | vs. Omar Jasika | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Guangzhou Challenger - tvrda | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Juncheng Shang | 7-67, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Yaojie Zeng | 3-6, 6-0, 7-5 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Xing Dao Chen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Shanghai Challenger - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Yosuke Watanuki | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Alafia Ayeni | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Zhangjiagang Challenger - tvrda | ||||
03.09.23 Finale | vs. Terence Atmane | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
02.09.23 Polufinale | vs. James McCabe | 6-2, 3-2, James McCabe - odustajanje | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Yusuke Takahashi | 6-4, 6-4 | detalj meča |
Michal Mikula - Posljednji mečevi
M15 Koszalin - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Petr Brunclik | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Szczawno - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Poznan - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Bielsko - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Lodz - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Hynek Barton | 6-4, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Vejle - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Georgii Kravchenko | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. David Poljak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Adam Majchrzak | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kalmar - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Leo Borg | 6-4, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Hikaru Shiraishi | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Zhan Zheng | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Maxence Beauge | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Philip Florig | 4-6, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Ryan Golesworthy | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
27.03.23 kval. | vs. Yujiro Onuma | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Alexis Boureau | 6-73, 7-65, 6-73 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
23.02.23 2. kolo | vs. Mohamed Safwat | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
22.02.23 1. kolo | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.02.23 kval. | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Leonardo Catani | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Marco Miceli | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
14.02.23 kval. | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Hong-Lin Fu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Vilnius - dvorana | ||||
17.01.23 1. kolo | vs. Martyn Pawelski | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
16.01.23 kval. | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 6-2 | detalj meča |