MEČ
01.08.21 | 1. kolo kval. | Mihai Razvan Marinescu | Dragos Petre Popeanga | 6-3, 6-0 | M25 Pitesti | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Romania
09.09.01, 22 Godina
09.09.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Romania
28.08.02, 21 Godina
28.08.02, 21 Godina
Mihai Razvan Marinescu vs. Dragos Petre Popeanga - Međusobni mečevi
01.08.21 | 1. kolo kval. | Mihai Razvan Marinescu | Dragos Petre Popeanga | 6-3, 6-0 | detalj meča | M25 Pitesti | zemlja |
Mihai Razvan Marinescu form & Dragos Petre Popeanga form
Mihai Razvan Marinescu - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Gian Marco Ortenzi | 4-6, 6-2, 6-74 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 4-6, 6-1, 10-6 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Yanick Schneider | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Filiberto Fumagalli | 4-6, 7-5, 10-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 0-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Dinko Dinev | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Jeffrey Hsu | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikola Puntaric | 6-77, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Ignacio Parisca | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Savva Polukhin | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Shubham Malhotra | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 4-6, 6-4, 11-13 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Denys Klok | 6-1, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Dong Ju Kim | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-1, 2-0, Gheorghe Claudiu Schinteie - odustajanje | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Alp Horoz | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Samuele Pieri | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Koray Kirci | 7-65, 3-1, Koray Kirci - odustajanje | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
15.11.23 2. kolo kval. | vs. Josh Reid | 1-6, 0-3, - Mihai Razvan Marinescu - odustajanje | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Bence Toth | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Mustafa Erdogan | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ilya Filichev | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Denys Klok | 3-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo | vs. Matei Cristian Onofrei | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Dragos Petre Popeanga - Posljednji mečevi
M15 Constanta - zemlja | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Alan Postay | 1-6, 6-1, 5-10 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Peetu Pohjola | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Benedikt Henning | 4-3, Benedikt Henning - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
13.10.22 2. kolo | vs. Alexander Donski | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
12.10.22 1. kolo | vs. Alexander Vasilev | 1-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
10.10.22 kval. | vs. Samuil Konov | 3-6, 7-65, 11-9 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Yvo Panak | 0-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
07.08.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
26.07.22 kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Costi Nita | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 5-7, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
M15 Bucharest - zemlja | ||||
23.05.22 kval. | vs. Niccolo Catini | 1-6, 7-66, 7-10 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Vinay Kumar T | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
22.05.22 2. kolo kval. | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 6-2, 10-5 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
04.04.22 2. kolo kval. | vs. Hanyi Liu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Seth Seely | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Petr Bar Biryukov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Sean Hodkin | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Manos Galanakis | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Martin Dimitrov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
04.10.21 2. kolo kval. | vs. Matic Dimic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Viktor Yanev | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25+H Bacau - zemlja | ||||
17.08.21 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Curtea - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Dan Radu Munteanu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Pitesti - zemlja | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 3-6, 0-6 | detalj meča |