MEČ
03.05.21 | 1. kolo kval. | Miguel Damas | Arthur Reymond | 6-1, 6-2 | M15 Majadahonda | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Miguel Damas vs. Arthur Reymond - Međusobni mečevi
03.05.21 | 1. kolo kval. | Miguel Damas | Arthur Reymond | 6-1, 6-2 | detalj meča | M15 Majadahonda | zemlja |
Miguel Damas form & Arthur Reymond form
Miguel Damas - Posljednji mečevi
M25 Tarragona - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Damien Wenger | 5-7, 6-0, 6-4 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Raul Brancaccio | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Liam Gavrielides | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Darwin Blanch | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Matthew Summers | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Tenerife 2 - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. David Jorda Sanchis | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Maia Challenger - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Tom Gentzsch | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Leopold Zima | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Michael Geerts | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Benicarlo - zemlja | ||||
12.11.23 Finale | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Imanol Lopez Morillo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
21.10.23 Finale | vs. Guido Ivan Justo | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
20.10.23 Polufinale | vs. Carlos Lopez Montagud | 7-64, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Bruno Pujol Navarro | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-69, 6-1 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Vigo - zemlja | ||||
11.10.23 2. kolo | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 0-6, 7-5 | detalj meča | |
Alicante Challenger - tvrda | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Younes Lalami Laaroussi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Madrid - tvrda | ||||
16.09.23 Polufinale | vs. Peter Heller | 6-2, 6-74, 5-7 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Daniel Merida Aguilar | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Nikolay Nedelchev | 6-3, 6-3 | detalj meča |
Arthur Reymond - Posljednji mečevi
M25 Toulouse - dvorana | ||||
18.03.24 kval. | vs. Tanguy Genier | 6-710, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
Braunschweig Challenger - zemlja | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Karlsruhe Challenger - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Peter Gojowczyk | 5-7, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kamen - zemlja | ||||
30.06.23 Četvrtfinale | vs. Niels Visker | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
29.06.23 2. kolo | vs. Matyas Cerny | 7-66, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo | vs. Max Schoenhaus | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Montauban - zemlja | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Valentin Vacherot | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Paul Inchauspe | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Maxence Rivet | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Bordeaux Challenger - zemlja | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Louis Wessels | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Meerbusch - zemlja | ||||
30.04.23 Finale | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
29.04.23 Polufinale | vs. Deney Wassermann | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Buvaysar Gadamauri | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Tim Handel | 5-7, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
26.04.23 1. kolo | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Fermin Tenti | 7-5, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Trento - tepih | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Luigi Sorrentino | 4-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M25 Toulouse - dvorana | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Rigele Te | 7-64, 2-6, 6-75 | detalj meča | |
21.03.23 1. kolo | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Filippo Speziali | 6-2, 6-74, 7-5 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.23 Finale | vs. Edoardo Lavagno | 4-6, 6-3, 6-75 | detalj meča | |
04.03.23 Polufinale | vs. Alexander Weis | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
03.03.23 Četvrtfinale | vs. Denys Klok | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
02.03.23 2. kolo | vs. Andrea Bacaloni | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.02.23 1. kolo | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-1 | detalj meča |