Slovakia
19.08.02, 21 Godina
19.08.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Michal Novansky vs. Tomas Lanik - Međusobni mečevi
05.07.21 | kval. | Michal Novansky | Tomas Lanik | 6-71, 6-2, 10-5 | detalj meča | M15 Poprad | zemlja |
Michal Novansky form & Tomas Lanik form
Michal Novansky - Posljednji mečevi
M25 Osijek - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
31.07.23 2. kolo kval. | vs. Peter Nad | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Celje - zemlja | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Josip Simundza | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Poprad - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Trnava - dvorana | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Mika Brunold | 7-62, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
06.12.22 kval. | vs. John Sperle | 6-1, 6-711, 10-7 | detalj meča | |
05.12.22 1. kolo kval. | vs. Marek Nano | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
29.11.22 kval. | vs. Andrea Guerrieri | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
28.11.22 1. kolo kval. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Sanhui Shin | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
22.11.22 kval. | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Ori Baron | 4-6, 6-1, 10-7 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Marek Gengel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
16.11.22 1. kolo | vs. Saveliy Ivanov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.11.22 kval. | vs. Saveliy Ivanov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Anthony Wright | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Andrew Rogers | 7-62, 1-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Gabriele Bosio | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Mohamed Safwat | 7-66, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.10.22 kval. | vs. Akram El Sallaly | 7-64, 7-62 | detalj meča | |
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Janos Fekete | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
19.09.22 2. kolo kval. | vs. Luca Wiedenmann | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Maceo Simpson | 3-6, 7-63, 10-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.22 kval. | vs. Yash Chaurasia | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Jerome Iaconi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Szabolcsveresmart - zemlja | ||||
01.09.22 2. kolo | vs. Peter Fajta | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
31.08.22 1. kolo | vs. Mateusz Terczynski | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Celje - zemlja | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Adam Jurajda | 3-6, 3-6 | detalj meča |
Tomas Lanik - Posljednji mečevi
M25 Trnava - dvorana | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Jakub Paul | 6-1, 6-78, 0-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Henrik Wiersholm | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Christos Antonopoulos | 7-65, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Mika Brunold | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. John Sperle | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
M15 Bressuire - dvorana | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Kenny de Schepper | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Jan Kupcic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Mats Moraing | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Sander Jong | 1-6, 0-1, - Tomas Lanik - odustajanje | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Marek Nano | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
05.11.23 Finale | vs. Petr Nesterov | 4-6, 6-75 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Niklas Schell | 7-5, 7-60 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Jack Loge | 7-69, 7-63 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Volodymyr Iakubenko | 7-62, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Al - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Bor Artnak | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Younes Lalami Laaroussi | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Matyas Fuele | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Maria Noce | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Samuel Puskar | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Satu - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Jesse Flores | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Vienna - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Matthew William Donald | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Aleksa Mardjonovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Huy - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Gerald Melzer | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Elias Julian Werner | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Roman Postolka | 6-4, 4-6, 10-6 | detalj meča |