MEČ
21.08.19 | 1. kolo | Michal Konecny | Aliaksandr Prudnikau | 6-1, 6-0 | M15 Minsk | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Michal Konecny | Aliaksandr Prudnikau | |
1. servis % | 27/53 (51%) | 17/32 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/27 (78%) | 7/17 (41%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/26 (54%) | 3/15 (20%) |
Osvojene break-lopte | 5/5 (100%) | 0/4 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 22/32 (69%) | 18/53 (34%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/85 (67%) | 28/85 (33%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 8 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Aliaksandr Prudnikau | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Michal Konecny | 1-0 | |
0-0 | ||
2-0 | Aliaksandr Prudnikau | |
Michal Konecny | 3-0 | |
0-0, 0-15 | ||
3-1 | Aliaksandr Prudnikau | |
0-0 | ||
Michal Konecny | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Aliaksandr Prudnikau | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Aliaksandr Prudnikau | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40 | ||
Michal Konecny | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Aliaksandr Prudnikau | |
5-0 | Aliaksandr Prudnikau | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-0 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
21.10.95, 28 Godina
21.10.95, 28 Godina
Michal Konecny vs. Aliaksandr Prudnikau - Međusobni mečevi
21.08.19 | 1. kolo | Michal Konecny | Aliaksandr Prudnikau | 6-1, 6-0 | detalj meča | M15 Minsk | tvrda |
Michal Konecny form & Aliaksandr Prudnikau form
Michal Konecny - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-2, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
All Lower - zemlja | ||||
10.07.20 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 7-63, 5-7, - Michal Konecny - odustajanje | detalj meča | |
22.06.20 1. kolo | vs. Ondrej Styler | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Jonathan Eysseric | 4-6, 7-62, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.20 Četvrtfinale | vs. Jeffrey Von Der Schulenburg | 6-1, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
05.03.20 2. kolo | vs. Luca Giacomini | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
03.03.20 1. kolo | vs. Runhao Hua | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.20 Četvrtfinale | vs. Moez Echargui | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
13.02.20 2. kolo | vs. Rishab Agarwal | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
11.02.20 1. kolo | vs. Sidane Pontjodikromo | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.20 1. kolo | vs. Omar Giacalone | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Milovice - dvorana | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Prague - dvorana | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Michael Vrbensky | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
06.11.19 1. kolo | vs. Martin Krumich | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M15 Opava - tepih | ||||
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Robin Stanek | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Lucas Catarina | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Vadym Ursu | 6-78, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Liberec - tepih | ||||
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Andrew Paulson | 6-3, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Petr Nouza | 7-5, 4-6, 7-67 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Jakob Aichhorn | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Olomouc - tepih | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Elmar Ejupovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
16.10.19 1. kolo | vs. Piotr Grynkowski | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bad - tepih | ||||
12.10.19 Polufinale | vs. Jan Choinski | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.10.19 Četvrtfinale | vs. Daniel De Jonge | 6-3, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
10.10.19 2. kolo | vs. Evan Furness | 3-6, 7-68, 6-3 | detalj meča | |
08.10.19 1. kolo | vs. Karlo Cubelic | 6-1, 7-66 | detalj meča | |
M25+H Ricany - zemlja | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Peter Nagy | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Sajur - tvrda | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Yan Sabanin | 7-63, 5-7, 2-6 | detalj meča | |
03.09.19 1. kolo | vs. Roi Ginat | 6-75, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kiryat - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Samuel Beren | 4-6, 0-3, - Michal Konecny - odustajanje | detalj meča |
Aliaksandr Prudnikau - Posljednji mečevi
M15 St. - dvorana | ||||
10.02.21 1. kolo | vs. Andrey Kuznetsov | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.02.21 kval. | vs. Semen Voronin | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Roman Nashatyrkin | 6-4, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Ratniuk | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
10.03.20 kval. | vs. Artur Shakhnubaryan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Grigory Kuklin | 1-6, 6-4, 10-8 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Aliaksandr Liaonenka | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. Leonardo Taddia | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Bo Cautaerts | 7-5, 1-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Michael Zhu | 6-3, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
M15 Bukhara - tvrda | ||||
15.10.19 kval. | vs. Aziz Dadabaev | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
14.10.19 1. kolo kval. | vs. Mirfayz Nizomov | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Karshi - tvrda | ||||
08.10.19 kval. | vs. Sergey Shipilov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.10.19 1. kolo kval. | vs. Naesar Jewoor | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Almaty - tvrda | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Artem Dubrivnyy | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
24.09.19 kval. | vs. Victor Gurevich | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Zhanibek Temirtasov | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M25 Ust - tvrda | ||||
28.08.19 1. kolo | vs. Edan Leshem | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
27.08.19 kval. | vs. Shokhrukh Gayratov | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Minsk - tvrda | ||||
21.08.19 1. kolo | vs. Michal Konecny | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
20.08.19 kval. | vs. Mikhail Yehayan | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Aliaksey Matsiush | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
M25+H Bydgoszcz - zemlja | ||||
13.08.19 kval. | vs. Petr Michnev | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Peter Samosi | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Koszalin - zemlja | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Daniel Vrba | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Wels - zemlja | ||||
22.07.19 1. kolo kval. | vs. Tomas Liska | 6-75, 0-3, - Aliaksandr Prudnikau - odustajanje | detalj meča | |
M15 Parnu - zemlja | ||||
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Martins Rocens | 4-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
M15 Almaty - tvrda | ||||
10.07.19 1. kolo | vs. Shonigmatjon Shofayziyev | 6-4, 6-75, 3-6 | detalj meča |