Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Tunisia
02.10.00, 23 Godina
02.10.00, 23 Godina
Michael Zhu vs. Skander Ben Abdallah - Međusobni mečevi
10.12.19 | kval. | Michael Zhu | Skander Ben Abdallah | 6-2, 6-1 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Michael Zhu form & Skander Ben Abdallah form
Michael Zhu - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Federico Marchetti | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Les - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Adria Soriano Barrera | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Noah Lopez | 6-0, 1-6, 7-60 | detalj meča | |
M15 Torello - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Alex Knaff | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Matthew William Donald | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Andrea Meduri | 7-5, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Niklas Waldner | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Marco Berti | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
03.02.24 Polufinale | vs. Egor Agafonov | 6-1, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
03.02.24 Četvrtfinale | vs. Giorgio Tabacco | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Sebastian Eriksson | 6-3, 4-0, Sebastian Eriksson - odustajanje | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Mika Brunold | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Alberto Bronzetti | 6-3, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Benjamin Pietri | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Konstantin Zhzhenov | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Nicola Kuhn | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Luca Wiedenmann | 6-4, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Seungmin Park | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Peter Nad | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Seongbin Sim | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Younes Jenkins | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Florent Bax | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.12.23 2. kolo | vs. Jelle Sels | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.12.23 1. kolo | vs. Tao Mu | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.12.23 Polufinale | vs. Christoph Negritu | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.12.23 Četvrtfinale | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
15.12.23 2. kolo | vs. Alexis Gautier | 7-68, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Aljaz Kirbis | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Skander Ben Abdallah - Posljednji mečevi
Tunis Challenger - zemlja | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Elliot Benchetrit | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Kyle Seelig | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.08.21 1. kolo kval. | vs. Hitesh Yalamanchili | 4-6, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Alec Deckers | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Alexandr Binda | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Ali Alshati | 6-4, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Samuel Agbesi Osei Antwi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Alex Jones | 0-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Stefan Fortmann | 7-62, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Yannick Wunderlich | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Siddhant Banthia | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
29.12.20 1. kolo | vs. Preston Brown | 4-6, 7-61, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
22.12.20 1. kolo | vs. Mousa Alkotop | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
13.12.20 1. kolo kval. | vs. Dusan Obradovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
15.12.19 1. kolo kval. | vs. William Binnie | 2-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
10.12.19 kval. | vs. Michael Zhu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.12.19 2. kolo kval. | vs. Uladzislau Zhuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Ameur Ben Hassen | 6-4, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Pablo Carretero | 7-66, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
04.11.19 2. kolo kval. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-4, 0-6, 2-10 | detalj meča | |
03.11.19 1. kolo kval. | vs. Jad Kerkeni | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
27.10.19 2. kolo kval. | vs. Naoki Tajima | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Youssef Berrajah | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
21.10.19 kval. | vs. Alessandro Procopio | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Hamza Ben Yaacoub | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
02.10.19 1. kolo | vs. Boris Butulija | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 La - zemlja | ||||
02.09.19 kval. | vs. Pietro Marino | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.19 2. kolo kval. | vs. Nessime Chabaan | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Adam Nagoudi | 1-6, 5-7 | detalj meča |