MEČ
06.09.19 | Četvrtfinale | Michael Vrbensky | Genaro Alberto Olivieri | 7-5, 6-3 | M15 Szekesfehervar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Michael Vrbensky | Genaro Alberto Olivieri | |
1. servis % | 44/73 (60%) | 36/58 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 24/44 (55%) | 15/36 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/29 (52%) | 11/22 (50%) |
Osvojene break-lopte | 7/10 (70%) | 4/7 (57%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/58 (55%) | 34/73 (47%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 71/131 (54%) | 60/131 (46%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 1 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Michael Vrbensky | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Michael Vrbensky | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 15-0 | ||
Michael Vrbensky | 2-2 | |
0-0, 0-30 | ||
2-3 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Michael Vrbensky | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-A, 40-40 | ||
Michael Vrbensky | 4-4 | |
0-0, 30-0 | ||
5-4 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0 | ||
Michael Vrbensky | 5-5 | |
0-0, 0-15, 40-15 | ||
6-5 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0 | ||
7-5 |
2 | ||
Michael Vrbensky | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-30 | ||
1-0 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Michael Vrbensky | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Genaro Alberto Olivieri | |
Michael Vrbensky | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40 | ||
3-2 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0 | ||
Michael Vrbensky | 3-3 | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
4-3 | Genaro Alberto Olivieri | |
0-0 | ||
Michael Vrbensky | 5-3 | |
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Michael Vrbensky vs. Genaro Alberto Olivieri - Međusobni mečevi
06.09.19 | Četvrtfinale | Michael Vrbensky | Genaro Alberto Olivieri | 7-5, 6-3 | detalj meča | M15 Szekesfehervar | zemlja |
Michael Vrbensky form & Genaro Alberto Olivieri form
Michael Vrbensky - Posljednji mečevi
Zadar Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Dino Prizmic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Pol Martin Tiffon | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Botond Kisantal | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Jaime Faria | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Evan Furness | 6-4, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Alexander Donski | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Siim Troost | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. John Echeverria | 2-6, 7-66, 1-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Vila - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Joao Domingues | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Koblenz Challenger - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Filip Krajinovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Oeiras 2 - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 5-7, 7-64 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Javier Barranco Cosano | 7-63, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
Oeiras 1 - dvorana | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Lorenzo Giustino | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Drummondville Challenger - dvorana | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Zizou Bergs | - | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Aziz Dougaz | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Liam Draxl | 6-74, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Colin Markes | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Calgary Challenger - dvorana | ||||
06.11.23 1. kolo | vs. Clement Chidekh | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
22.10.23 Finale | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Juan Pablo Paz | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Damien Wenger | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Ivan Denisov | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-75, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Nicholas David Ionel | 7-67, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Samuel Brosset | 5-3 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Vlad Andrei Dumitru | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-4, 2-6 | detalj meča |
Genaro Alberto Olivieri - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Asuncion Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Santiago Challenger - zemlja | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Liam Draxl | 1-6, 6-4, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Santiago - zemlja | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
Rio de - zemlja | ||||
18.02.24 kval. | vs. Mariano Navone | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
17.02.24 1. kolo kval. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Cordoba - zemlja | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Renzo Olivo | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Punta Del - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Tigre Challenger - zemlja | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
16.10.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 0-2, - Genaro Alberto Olivieri - odustajanje | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 7-5, 4-6, 6-75 | detalj meča | |
Antofagasta Challenger - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Facundo Mena | 7-66, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
13.09.23 2. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Roman Andres Burruchaga | 1-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Juncheng Shang | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
Stanford Challenger - tvrda | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. James Duckworth | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Santo Domingo - zemlja | ||||
13.08.23 Polufinale | vs. Federico Coria | 6-4, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
13.08.23 Finale | vs. Marco Trungelliti | 7-5, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
09.08.23 2. kolo | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
08.08.23 1. kolo | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
Verona Challenger - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Lukas Neumayer | 5-7, - Genaro Alberto Olivieri - odustajanje | detalj meča | |
Bastad - zemlja | ||||
17.07.23 kval. | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
San Benedetto - zemlja | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 3-6 | detalj meča |