Turkey
14.06.00, 23 Godina
11979 $
14.06.00, 23 Godina
11979 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Bulgaria
07.12.02, 21 Godina
07.12.02, 21 Godina
Mert Alkaya vs. Samuil Konov - Međusobni mečevi
16.10.22 | 1. kolo kval. | Mert Alkaya | Samuil Konov | 6-1, 6-2 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Mert Alkaya form & Samuil Konov form
Mert Alkaya - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, - Mert Alkaya - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 6-1, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Ozan Avanoglu | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Drazen Petrovic | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Nikola Puntaric | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Arkady Svyatov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Teglas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Daniele Minighini | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.01.24 1. kolo | vs. Federico Arnaboldi | 3-5, Federico Arnaboldi - odustajanje | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Attila Boros | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Nikita Repkin | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Corentin Denolly | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Jan Jermar | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Marco Dessi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexander Grekul | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.23 kval. | vs. Justin Engel | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Janis Graski | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Stefan Popovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Joao Eduardo Schiessl | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 4-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Matthias Ujvary | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Jonas Keck | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Bence Toth | 0-5, - Mert Alkaya - odustajanje | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.10.23 kval. | vs. Romain Faucon | 6-71, 7-67, 9-11 | detalj meča | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Tourte | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Laborde | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Samuil Konov - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Andrey Chepelev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Maxim Zhukov | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Amir Milushev | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Tomas Kurz Cardozo | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Ioan Alexandru Chirita | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Giotis | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-3, 3-6, 0-6 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Felipe De Dios | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Bardia Ziyaei | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Neeraj Yashpaul | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Fadi Bidan | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Adil Kalyanpur | 6-4, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Ivan Kazakov | 6-4, 3-6, 10-7 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilya Ignatov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Saman Maleki | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 kval. | vs. Dinko Dinev | 3-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Maciej Matuszczyk | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Daniil Golubev | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Marco Furlanetto | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gretskiy | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Matyas Fuele | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. David Fix | 4-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M15 Arad - zemlja | ||||
25.09.23 kval. | vs. Jan Kupcic | 6-74, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Satu - zemlja | ||||
12.09.23 kval. | vs. Dominic Ducariu | 5-7, 6-4, 18-20 | detalj meča | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Luca Mindrut | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Constanta - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Vlad Cristian Breazu | 4-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 7-62, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 6-2 | detalj meča |