MEČ
28.09.21 | kval. | Menelaos Efstathiou | Tadija Radovanovic | 6-2, 6-1 | M25 Pretoria | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Menelaos Efstathiou | Tadija Radovanovic | |
1. servis % | 21/35 (60%) | 28/51 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 18/21 (86%) | 14/28 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/14 (71%) | 8/23 (35%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/51 (57%) | 7/35 (20%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/86 (66%) | 29/86 (34%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 2 | 4 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Tadija Radovanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Menelaos Efstathiou | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Tadija Radovanovic | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Menelaos Efstathiou | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Tadija Radovanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Menelaos Efstathiou | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Tadija Radovanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Menelaos Efstathiou | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Tadija Radovanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Menelaos Efstathiou | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Tadija Radovanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Menelaos Efstathiou | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Tadija Radovanovic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Menelaos Efstathiou | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Tadija Radovanovic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
26.04.00, 23 Godina
26.04.00, 23 Godina
Menelaos Efstathiou vs. Tadija Radovanovic - Međusobni mečevi
28.09.21 | kval. | Menelaos Efstathiou | Tadija Radovanovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | M25 Pretoria | tvrda |
Menelaos Efstathiou form & Tadija Radovanovic form
Menelaos Efstathiou - Posljednji mečevi
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Jakub Nicod | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Constantinos Koshis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 7-64, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Billy Harris | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 5-7, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Herzlia - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yanki Erel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Enzo Wallart | 6-77, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Aristotelis Thanos | 6-78, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Alexis Gautier | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Egor Agafonov | 4-6, 6-3, 3-0, Egor Agafonov - odustajanje | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Alex Degabriele | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 2-6, 6-73 | detalj meča | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Pierre Yves Bailly | 6-4, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Anas Mazdrashki | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 East - dvorana | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Alexander Kotzen | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
16.11.22 1. kolo | vs. Jeremy Schifris | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Winston - dvorana | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Mitchell Harper | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Ithaca - dvorana | ||||
06.11.22 Finale | vs. Shunsuke Mitsui | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.11.22 Polufinale | vs. Osgar O'Hoisin | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
04.11.22 Četvrtfinale | vs. Damien Salvestre | 5-1, Damien Salvestre - odustajanje | detalj meča |
Tadija Radovanovic - Posljednji mečevi
M15 Poitiers - dvorana | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Oliver Ojakaar | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mathys Picard | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
27.09.23 kval. | vs. Jaka Protic Zakelj | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Yi Ke Li | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Mateja Stefanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Martin Zeljenka | 7-5, 6-76, 11-9 | detalj meča | |
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Adrian Arcon | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Oskari Eerola | 5-7, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Bruna | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Zaharije-Zak Talic | 6-4, 2-6, 2-10 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Nikola Puric | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Irakli Tsurtsumia | 3-6, 7-64, 7-10 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Semen Voronin | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Brcko - zemlja | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Radomir Tomic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Radovan Michalik | 2-6, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Aleksandar Andic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Vladimir Kravec | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Doboj - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Luka Puljic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Zlatibor - zemlja | ||||
14.09.22 1. kolo | vs. Domagoj Biljesko | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
13.09.22 kval. | vs. Lazar Vojinovic | 6-77, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Nikola Basic | 7-66, 6-4 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Budapest - tvrda | ||||
04.09.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Micov | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Belgrade - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Egor Novikov | 2-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M15 Budva - zemlja | ||||
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 6-2, 4-6, 8-10 | detalj meča |