MEČ
03.11.21 | 1. kolo | Menelaos Efstathiou | Chien-Hsun Lo | 6-1, 6-0 | M15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Menelaos Efstathiou | Chien-Hsun Lo | |
1. servis % | 26/35 (74%) | 33/44 (75%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 21/26 (81%) | 12/33 (36%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/9 (78%) | 5/11 (45%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 27/44 (61%) | 7/35 (20%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 55/79 (70%) | 24/79 (30%) |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Menelaos Efstathiou | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Menelaos Efstathiou | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Menelaos Efstathiou | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Menelaos Efstathiou | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Menelaos Efstathiou | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Menelaos Efstathiou | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Chien-Hsun Lo | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Menelaos Efstathiou | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Menelaos Efstathiou vs. Chien-Hsun Lo - Međusobni mečevi
03.11.21 | 1. kolo | Menelaos Efstathiou | Chien-Hsun Lo | 6-1, 6-0 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Menelaos Efstathiou form & Chien-Hsun Lo form
Menelaos Efstathiou - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Egor Agafonov | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Ignasi Forcano | 5-7, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
15.04.24 kval. | vs. Hugo Pierre | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. James Beaven | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Filip Peliwo | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
26.03.24 kval. | vs. Aurel Ciocanu | 5-7, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Arthur Van Der Kooij | 4-6, 4-2, Arthur Van Der Kooij - odustajanje | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Gabriele Pennaforti | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Alaminos - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Gianluca Cadenasso | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sergis Kyratzis | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Limassol - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Jakub Nicod | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Constantinos Koshis | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Kobe Challenger - dvorana | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Duje Ajdukovic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Matsuyama Challenger - tvrda | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Bu Yunchaokete | 7-64, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Bergamo Challenger - dvorana | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Billy Harris | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Abedallah Shelbayh | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Kai Wehnelt | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Alexandros Skorilas | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Aleksandr Lobanov | 5-7, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
M25 Herzlia - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yanki Erel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Raanana - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Demetris Azoides | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Enzo Wallart | 6-77, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Aristotelis Thanos | 6-78, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.07.23 Četvrtfinale | vs. Alexis Gautier | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
13.07.23 2. kolo | vs. Egor Agafonov | 4-6, 6-3, 3-0, Egor Agafonov - odustajanje | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Alex Degabriele | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sofia - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 2-6, 6-73 | detalj meča | |
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Pierre Yves Bailly | 6-4, 1-6, 10-8 | detalj meča |
Chien-Hsun Lo - Posljednji mečevi
M15 Kuala - tvrda | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Daniel Leong Prickett | 2-4, - Chien-Hsun Lo - odustajanje | detalj meča | |
M15 Ipoh - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Antoine Berger | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ren Nakamura | 3-6, 6-3, 10-7 | detalj meča | |
M25 Tainan - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Tomohiro Masabayashi | 7-5, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Mert Alkaya | 2-5, - Chien-Hsun Lo - odustajanje | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Roland Stuurman | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Licitra | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.23 kval. | vs. Gabriele Bosio | 7-62, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Ainius Sabaliauskas | 6-1, 4-1, Ainius Sabaliauskas - odustajanje | detalj meča | |
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Arthur Weber | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
24.01.23 kval. | vs. Thanapet Chanta | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Tushar Madan | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Jakarta - tvrda | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Sidharth Rawat | 5-7, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
18.01.23 1. kolo | vs. Corey Gaal | 3-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.01.23 kval. | vs. Ha Minh Duc Vu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
16.01.23 2. kolo kval. | vs. Cing-Yang Meng | 4-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 0-5, - Chien-Hsun Lo - odustajanje | detalj meča | |
M25 Sharm - tvrda | ||||
10.11.22 2. kolo | vs. Daniil Ostapenkov | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
09.11.22 1. kolo | vs. John Echeverria | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.11.22 kval. | vs. Vladimir Korolev | Vladimir Korolev - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Shane Biddaiah | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Terence Atmane | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-65, 7-66 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
28.10.22 Četvrtfinale | vs. Finn Reynolds | 6-79, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
27.10.22 2. kolo | vs. Zura Tkemaladze | 1-6, 6-2, 7-64 | detalj meča | |
26.10.22 1. kolo | vs. Karim El Feky | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.22 Četvrtfinale | vs. Andrew Rogers | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.10.22 2. kolo | vs. Matteo Fondriest | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Lorenzo Rottoli | 6-1, 3-6, 7-5 | detalj meča |