MEČ
13.09.20 | 1. kolo kval. | Maximilian Neuchrist | Illia Stoliar | 6-3, 6-1 | M15 Sintra | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Portugal
06.06.99, 24 Godina
06.06.99, 24 Godina
Maximilian Neuchrist vs. Illia Stoliar - Međusobni mečevi
13.09.20 | 1. kolo kval. | Maximilian Neuchrist | Illia Stoliar | 6-3, 6-1 | detalj meča | M15 Sintra | tvrda |
Maximilian Neuchrist form & Illia Stoliar form
Maximilian Neuchrist - Posljednji mečevi
Oeiras 2 - dvorana | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. August Holmgren | 2-6, - Maximilian Neuchrist - odustajanje | detalj meča | |
Danderyd Challenger - dvorana | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Alexander Blockx | 6-3, 1-6, 6-73 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Petr Nouza | 6-75, 7-64, 6-3 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Eriksson | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Helsinki Challenger - dvorana | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Jaume Antoni Munar Clar | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Oleksii Krutykh | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Gauthier Onclin | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Nick Chappell | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
Ortisei Challenger - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Tristan Lamasine | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Malaga Challenger - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Maxime Janvier | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Alicante Challenger - tvrda | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Hugo Grenier | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Rennes Challenger - dvorana | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Cassis Challenger - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Mattia Bellucci | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo | vs. Jules Marie | 2-6, 7-63, 7-64 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Maximilian Marterer | 5-7, 6-71 | detalj meča | |
Mallorca Challenger - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
Kitzbuhel - zemlja | ||||
29.07.23 1. kolo kval. | vs. Facundo Bagnis | 7-66, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Zug Challenger - zemlja | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Zizou Bergs | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Gstaad - zemlja | ||||
16.07.23 kval. | vs. Jurij Rodionov | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.07.23 1. kolo kval. | vs. Ivan Gakhov | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Salzburg Challenger - zemlja | ||||
10.07.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 4-6, 7-64, 5-7 | detalj meča | |
Milan Challenger - zemlja | ||||
03.07.23 1. kolo | vs. Federico Gaio | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
Vicenza Challenger - zemlja | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Paris - zemlja | ||||
22.05.23 1. kolo kval. | vs. Jesper De Jong | 6-4, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Mauthausen Challenger - zemlja | ||||
08.05.23 1. kolo | vs. Facundo Bagnis | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Rome Challenger - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Gianluca Mager | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Morelos Challenger - tvrda | ||||
20.04.23 2. kolo | vs. Christian Langmo | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča |
Illia Stoliar - Posljednji mečevi
M25 Loule - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniels Tens | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Batista | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikolay Vylegzhanin | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Elian Mario Gabriel Caballero | 5-7, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Henrik Wiersholm | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Madrid - zemlja | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Herrero | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Porto - tvrda | ||||
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 6-74, 3-6 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Francisco Vilaca | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Castelo - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Daniel Rodrigues | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Nuno Pinheiro | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Martim Leote Prata | 6-75, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
M25 Roda - tvrda | ||||
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Mehluli Don Ayanda Sibanda | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Noah Regas Luis | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Kane Bonsach Ganley | 1-6, 7-67, 8-10 | detalj meča | |
M25 La - zemlja | ||||
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 6-3, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 6-3, 10-4 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Simone Vaccari | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Heraklion - tvrda | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 3-6, 6-76 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
13.09.22 2. kolo kval. | vs. Andre Amaro | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
13.09.22 kval. | vs. Yujiro Onuma | 3-6, 7-65, 7-10 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Nuno Pinheiro | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Setubal - tvrda | ||||
29.08.22 2. kolo kval. | vs. Peter Sychev | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Valentin De Carvalho | 7-61, 6-1 | detalj meča | |
M15 Castelo - tvrda | ||||
26.07.22 1. kolo | vs. Jaime Faria | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Oeiras 1 - zemlja | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Francesco Forti | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Quinta - tvrda | ||||
25.03.22 1. kolo | vs. Miguel Gomes | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Loule - tvrda | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Tomas Curras Abasolo | 7-5, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
M25 Portimao - tvrda | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Niv Zuckerman | 7-5, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Faro - tvrda | ||||
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Peter Goldsteiner | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Rafael Mazon-Hernandez | 6-1, 7-5 | detalj meča |