MEČ
15.11.20 | 1. kolo kval. | Maxim Krapivin | Svyatoslav Ilnytskyy | 4-6, 7-67, 10-8 | M15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Russia
12.12.99, 24 Godina
12.12.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Ukraine
08.03.01, 23 Godina
08.03.01, 23 Godina
Maxim Krapivin vs. Svyatoslav Ilnytskyy - Međusobni mečevi
15.11.20 | 1. kolo kval. | Maxim Krapivin | Svyatoslav Ilnytskyy | 4-6, 7-67, 10-8 | detalj meča | M15 Sharm | tvrda |
Maxim Krapivin form & Svyatoslav Ilnytskyy form
Maxim Krapivin - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Demir Halisdemir | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Debraj Banerjee | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksa Mardjonovic | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | 6-2, 6-3 | detalj meča |
Svyatoslav Ilnytskyy - Posljednji mečevi
M15 Budapest - tvrda | ||||
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Trisztan Gubi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Alessio Zanotti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
25.07.22 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
24.07.22 1. kolo kval. | vs. Emil Pristauz | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Metzingen - zemlja | ||||
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Delfino | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.07.22 2. kolo kval. | vs. Pavel Shumeiko | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Wroclaw - zemlja | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
27.06.22 kval. | vs. Adrian Oetzbach | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Maksymilian Samojlowicz | 1-6, 7-5, 10-3 | detalj meča | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Alexandr Kolijev | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Bytom - zemlja | ||||
07.06.22 kval. | vs. Paul Woerner | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.22 1. kolo kval. | vs. Gabriel Matuszewski | 1-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
M25 Jablonec - zemlja | ||||
24.05.22 kval. | vs. Noah Schlagenhauf | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Mateusz Kulakowski | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Vitalii Hnidets | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Most - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Jiri Barnat | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
16.05.22 kval. | vs. Ondrej Hujo | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.05.22 2. kolo kval. | vs. Jakub Prachar | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-2, 2-6, 7-10 | detalj meča | |
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Daniil Gusev | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.12.21 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-73, 2-6 | detalj meča | |
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Maksim Maslov | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M25 Prague - dvorana | ||||
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Boris Fassbender | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M25 Budapest - zemlja | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Peter Fajta | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
27.09.21 kval. | vs. Edward Hubner | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Jonatan Sztasak | 0-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
M15 Vyshkovo - zemlja | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.09.21 kval. | vs. Federico Campana | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Chornomorsk - zemlja | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Dmytrii Ierokhin | 6-1, 4-6, 10-5 | detalj meča |