MEČ
09.02.20 | 1. kolo kval. | Maxim Krapivin | Skander Ben Fraj | 6-2, 6-4 | M15 Monastir | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Russia
12.12.99, 24 Godina
12.12.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Tunisia
05.09.01, 22 Godina
05.09.01, 22 Godina
Maxim Krapivin vs. Skander Ben Fraj - Međusobni mečevi
09.02.20 | 1. kolo kval. | Maxim Krapivin | Skander Ben Fraj | 6-2, 6-4 | detalj meča | M15 Monastir | tvrda |
Maxim Krapivin form & Skander Ben Fraj form
Maxim Krapivin - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Demir Halisdemir | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Debraj Banerjee | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksa Mardjonovic | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | 6-2, 6-3 | detalj meča |
Skander Ben Fraj - Posljednji mečevi
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.12.22 1. kolo kval. | vs. Darrshan Suresh | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.05.22 1. kolo kval. | vs. Dharmil Shah | 6-3, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
30.05.22 2. kolo kval. | vs. Karan Singh | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Dharmil Shah | 3-6, 7-5, 10-8 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Dharmil Shah | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
08.03.22 1. kolo | vs. Omni Kumar | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
02.01.22 2. kolo kval. | vs. Mikhail Minakov | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Olivier Rojas | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Andres Haefele | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Josh Reid | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.06.21 1. kolo kval. | vs. Cesar Bourgois | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Lucio Carnevalle | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Yves Meule | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Lucas Cotler | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Guy Orly Iradukunda | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Mohamed Amine Aissa Khelifa | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
07.02.21 2. kolo kval. | vs. Alexandre Ruscica | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Radhouane Kouni | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.12.20 1. kolo kval. | vs. Rune Haertell Thomsen | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.12.20 2. kolo kval. | vs. Axel Garcian | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
24.11.20 1. kolo kval. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Andrea Cugini | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
11.10.20 2. kolo kval. | vs. Egill Sigurdsson | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
27.09.20 1. kolo kval. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
21.09.20 1. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
13.09.20 2. kolo kval. | vs. Oscar Weightman | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Pak Long Yeung | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Guillaume Dermiens | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Marco Zocastello | 6-3, 7-5 | detalj meča |