MEČ
08.03.21 | 1. kolo kval. | Maxim Krapivin | Klim Kozyrev | 6-3, 5-7, 10-4 | M15 Kazan | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Maxim Krapivin | Klim Kozyrev | |
1. servis % | 37/68 (54%) | 43/65 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/37 (70%) | 28/43 (65%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/31 (55%) | 8/22 (36%) |
Osvojene break-lopte | 3/6 (50%) | 3/4 (75%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/65 (45%) | 25/68 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/133 (54%) | 61/133 (46%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 5 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Klim Kozyrev | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Maxim Krapivin | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Klim Kozyrev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maxim Krapivin | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-3 | Klim Kozyrev | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maxim Krapivin | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Klim Kozyrev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Maxim Krapivin | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Klim Kozyrev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Maxim Krapivin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Klim Kozyrev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maxim Krapivin | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Klim Kozyrev | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maxim Krapivin | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Klim Kozyrev | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Maxim Krapivin | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-4 | Klim Kozyrev | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maxim Krapivin | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Klim Kozyrev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Maxim Krapivin | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-6 | Klim Kozyrev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
5-7 |
3 | ||
Maxim Krapivin | 0-0 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1, 7-1, 7-2, 8-2, 9-2, 9-3, 9-4 | ||
10-4 |
Russia
12.12.99, 24 Godina
12.12.99, 24 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
02.07.99, 24 Godina
02.07.99, 24 Godina
Maxim Krapivin vs. Klim Kozyrev - Međusobni mečevi
08.03.21 | 1. kolo kval. | Maxim Krapivin | Klim Kozyrev | 6-3, 5-7, 10-4 | detalj meča | M15 Kazan | dvorana |
Maxim Krapivin form & Klim Kozyrev form
Maxim Krapivin - Posljednji mečevi
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Alessandro Bellifemine | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Francesco Ferrari | 4-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Musa Eren Bas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Jordi Garcia Mestre | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Lorenzo Bresciani | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Antonio Caruso | 6-74, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Berk Ilkel | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Gokberk Saritas | 6-3, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Demir Halisdemir | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.23 2. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Gabriele Thomas Brancatelli | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-4, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Alexandru Luca | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Pol Amoros Ramos | 3-6, 6-3, 10-12 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 6-2, 1-6, 10-5 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Sami Ben Abdennibi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Marsel Ilhan | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. A.j. Catanzariti | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Zlatibor - zemlja | ||||
27.09.23 2. kolo kval. | vs. Yuquan Jin | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo kval. | vs. Debraj Banerjee | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Andrej Nedic | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Aleksei Khomich | 6-4, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Zekai Li | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 6-1, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Shendrit Deari | 1-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandar Jovicic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Novi - zemlja | ||||
01.08.23 2. kolo kval. | vs. Aleksa Mardjonovic | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Andrej Radojicic | 6-2, 6-3 | detalj meča |
Klim Kozyrev - Posljednji mečevi
M25 Doha - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Davud Amirov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Doha - tvrda | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Artem Podorozhnyi | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Andrej Nedic | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Vuk Radjenovic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Stefan Popovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Federico Campana | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Aryan Esmaeilpourfallahi | 5-7, 6-1, 10-2 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Fatih Sari | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
M15 Ust - tvrda | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Nur - tvrda | ||||
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Egor Noskin | 3-6, 6-1, 11-13 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
23.05.22 2. kolo kval. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Sam Baldwin | 6-3, 0-6, 10-5 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
25.04.22 1. kolo kval. | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
21.02.22 1. kolo kval. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
22.11.21 1. kolo kval. | vs. Nikita Ianin | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
26.10.21 kval. | vs. Igor Trunov | 4-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Tamerlan Evloev | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
19.10.21 kval. | vs. Daniel Ibragimov | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Yerassyl Murat | 3-6, 6-0, 10-5 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Bogdan Seleznev | 6-1, 3-6, 1-10 | detalj meča | |
M15 Sozopol - tvrda | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Mert Ramadan | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
M15 St. - dvorana | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Sarp Agabigun | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
08.03.21 1. kolo kval. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Emir Sendogan | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Viktor Nikitin | 3-6, 6-4, 10-12 | detalj meča | |
M25 Aktobe - dvorana | ||||
17.02.20 1. kolo kval. | vs. Aleksandr Bulitski | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Almaty - tvrda | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Vladislav Sveridenko | 2-6, 6-2, 3-10 | detalj meča | |
M15 Shymkent - zemlja | ||||
17.09.19 kval. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 1-6 | detalj meča |