MEČ
23.09.19 | 1. kolo kval. | Maxence Broville | Oriol Fillat Gimenez | 6-1, 7-68 | M15 Melilla | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
13.03.02, 22 Godina
13.03.02, 22 Godina
Maxence Broville vs. Oriol Fillat Gimenez - Međusobni mečevi
23.09.19 | 1. kolo kval. | Maxence Broville | Oriol Fillat Gimenez | 6-1, 7-68 | detalj meča | M15 Melilla | zemlja |
Maxence Broville form & Oriol Fillat Gimenez form
Maxence Broville - Posljednji mečevi
M15 Tehran - zemlja | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Gabriele Pennaforti | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Sina Moghimi | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Hamid Reza Nadaf | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tehran - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 6-3, 3-6, 0-1, - Maxence Broville - odustajanje | detalj meča | |
M25 Carnac - zemlja | ||||
29.05.23 1. kolo | vs. Antoine Hoang | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
M15 Pazardzhik - zemlja | ||||
18.05.23 1. kolo | vs. Gabriel Donev | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Tacarigua - tvrda | ||||
30.04.23 Finale | vs. Ezekiel Clark | 7-5, 7-66 | detalj meča | |
29.04.23 Polufinale | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
28.04.23 Četvrtfinale | vs. Victor Lilov | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
27.04.23 2. kolo | vs. Osgar O'Hoisin | 3-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Jody Maginley | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
M15 Tacarigua - tvrda | ||||
21.04.23 Četvrtfinale | vs. Amaury Raynel | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.04.23 2. kolo | vs. Justin Roberts | 5-7, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
19.04.23 1. kolo | vs. Leo Vithoontien | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
M25 Saint - dvorana | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Lucas Poullain | 2-6, 3-3, - Maxence Broville - odustajanje | detalj meča | |
29.03.23 1. kolo | vs. Jack Loge | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M25 Toulouse - dvorana | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Khumoun Sultanov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
17.03.23 Četvrtfinale | vs. Denys Klok | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
16.03.23 2. kolo | vs. Leonardo Catani | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.03.23 1. kolo | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Kish - zemlja | ||||
11.03.23 Polufinale | vs. Hazem Naow | 6-3, 3-6, 1-4, - Maxence Broville - odustajanje | detalj meča | |
10.03.23 Četvrtfinale | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
09.03.23 2. kolo | vs. Dominik Kellovsky | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.03.23 1. kolo | vs. Hanwen Li | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
M25 Torello - tvrda | ||||
27.02.23 1. kolo kval. | vs. Roger Ordeig | - | detalj meča | |
M15 Grenoble - dvorana | ||||
06.02.23 kval. | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Adan Freire Da Silva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15+H Bagnoles - zemlja | ||||
25.01.23 1. kolo | vs. Maxime Mora | 6-2, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Bressuire - dvorana | ||||
19.01.23 2. kolo | vs. Leopold Zima | 1-6, 2-6 | detalj meča |
Oriol Fillat Gimenez - Posljednji mečevi
M25 Mataro - zemlja | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Kuzey Cekirge | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Vic - zemlja | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Marc Saura Moragrega | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
M15 Marbella - tvrda | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Jaime Caldes | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
M15 Paguera - zemlja | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Davide Pozzi | 7-5, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
11.02.20 kval. | vs. Maxime Mora | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
10.02.20 2. kolo kval. | vs. Christoffer Solberg | 6-1, 6-74, 10-3 | detalj meča | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Samuel Guarin | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
12.01.20 1. kolo kval. | vs. Pawel Juszczak | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
05.01.20 1. kolo kval. | vs. Sacha Modica | 5-7, 6-77 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Javier Marti | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
25.11.19 kval. | vs. Joan B Borras Isern | 6-3, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
24.11.19 1. kolo kval. | vs. Mark Owen Endler | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Alvaro Lopez San Martin | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Pol Fernandez | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Sheil Kotecha | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 2-6, 10-3 | detalj meča | |
M15 Sabadell - zemlja | ||||
01.10.19 kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 1-6, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
30.09.19 2. kolo kval. | vs. Cameron Henricy Trigolos | 5-7, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Oscar Traviesa Mola | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Maxence Broville | 1-6, 6-78 | detalj meča | |
Spain F29 - zemlja | ||||
24.09.18 kval. | vs. Hugo Gaston | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
23.09.18 2. kolo kval. | vs. Jeremias Lima-Perez | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
22.09.18 1. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-2, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Spain F25 - zemlja | ||||
25.08.18 1. kolo kval. | vs. Bruno Mardones | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Spain F12 - zemlja | ||||
20.05.18 2. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
19.05.18 1. kolo kval. | vs. Francisco Dias | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Spain F7 - zemlja | ||||
17.03.18 1. kolo kval. | vs. John Echeverria | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
16.03.18 | vs. Raul Safont Martinez | 6-1, 7-5 | detalj meča |