MEČ
17.01.21 | 1. kolo kval. | Maurus Malgiaritta | Vladislav Tasenkov | 7-5, 6-4 | M15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Switzerland
24.07.01, 22 Godina
24.07.01, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
23.05.02, 21 Godina
23.05.02, 21 Godina
Maurus Malgiaritta vs. Vladislav Tasenkov - Međusobni mečevi
17.01.21 | 1. kolo kval. | Maurus Malgiaritta | Vladislav Tasenkov | 7-5, 6-4 | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Maurus Malgiaritta form & Vladislav Tasenkov form
Maurus Malgiaritta - Posljednji mečevi
M25 Trento - dvorana | ||||
20.02.24 kval. | vs. Tommaso Compagnucci | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Gian Matias Di Natale | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M15 Oberhaching - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ferdinand Kloesters | 6-3, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
11.02.24 2. kolo kval. | vs. Matej Vocel | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Nussloch - tepih | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Louis Wessels | 3-6, 6-77 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Tom Frederik Siebold | 3-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | |
22.01.24 kval. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
M15 Cadolzburg - tepih | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Laurin Aerne | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Monastir - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Christophe Pognon | 6-2, 0-6, 10-2 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Erik Arutiunian | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Egor Pishchelev | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
13.11.23 kval. | vs. Cesar Bourgois | 2-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Connor Richardson | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
30.10.23 kval. | vs. Jan Kupcic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lorenzo Gallo | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Davide Galvanin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
M15 Monastir - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sandro Cottino | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Federico Valle | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Omar Hamzaoui | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
M15 Bad - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. David Fix | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Maj Premzl | 6-4, 4-6, 10-7 | detalj meča | |
M25 Pardubice - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Stepan Mruzek | 6-75, 4-6 | detalj meča | |
M15 Caslano - zemlja | ||||
21.08.23 kval. | vs. Rodrigo Alujas | 7-61, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Enea Ramelli | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M25 Muttenz - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Henry Bernet | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.23 kval. | vs. Leo Raquillet | 6-75, 6-1, 10-3 | detalj meča | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Thomas George Brun | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Osijek - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Sebastian Gima | 0-6, 6-76 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Marco Berti | 2-6, 6-1, 6-3 | detalj meča |
Vladislav Tasenkov - Posljednji mečevi
M25 Antalya - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. S Mert Ozdemir | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Telavi - zemlja | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Beka Winston | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Felipe Mikkelsen | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
M25 Telavi - zemlja | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Kazakov | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Artur Kukasian | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Aleksei Vidunov | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
M15 Sharm - tvrda | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Sebastian Pino | 7-65, 6-73, 4-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Obrad Markovski | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Matas Vasiliauskas | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Michel Hopp | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Stefan Ivic | 4-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Giorgio Tabacco | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Kazan - dvorana | ||||
17.01.22 1. kolo kval. | vs. Ilya Rudiukov | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Noah Lopez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. David Hough | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Umut Akkoyun | 2-6, 7-65, 4-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Lazar Vojinovic | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Patrick Fitzgerald | 6-1, 1-6, 4-10 | detalj meča | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Shunsuke Wakita | 7-63, 7-65 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Vladislav Sveridenko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Stefano Battaglino | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Piotr Pawlak | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Nur - dvorana | ||||
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Piotr Pawlak | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.21 1. kolo kval. | vs. Nicolas Parizzia | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Mikail Alimli | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Marsel Ilhan | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Peter Makk | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Giovanni Rizzuti | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Emir Sutekin | 7-65, 5-7, 12-10 | detalj meča |