MEČ
26.07.21 | 1. kolo kval. | Matvey Minin | Gerard Planelles Ripoll | 6-3, 6-1 | M25 Denia | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
07.08.03, 20 Godina
07.08.03, 20 Godina
Matvey Minin vs. Gerard Planelles Ripoll - Međusobni mečevi
26.07.21 | 1. kolo kval. | Matvey Minin | Gerard Planelles Ripoll | 6-3, 6-1 | detalj meča | M25 Denia | zemlja |
Matvey Minin form & Gerard Planelles Ripoll form
Matvey Minin - Posljednji mečevi
M25 Trnava - dvorana | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Jonathan Mridha | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 kval. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 6-3, 6-78, 10-6 | detalj meča | |
06.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Paty | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Castellon - zemlja | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Sergi Fita Juan | 6-2, 4-6 | detalj meča | |
M25 Zaragoza - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Ryan Nijboer | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Max Alcala Gurri | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Juan Cruz Martin Manzano | 5-7, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M25 Sabadell - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Mathys Erhard | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča | |
25.09.23 2. kolo kval. | vs. Ivan Zaytsev | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Rakotondrasoa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Giuseppe La Vela | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
M25 Maribor - zemlja | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Kirill Kivattsev | 0-6, 6-76 | detalj meča | |
31.08.23 1. kolo | vs. Tim Heger | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Hyvinkaa - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Tomas Vaise | 7-5, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. David Naharro | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
M25 Gandia - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Lorenzo Gagliardo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
18.07.23 kval. | vs. Ivan Abramov | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Miguel Perez Pena | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Lawrence Sciglitano | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Roda - tvrda | ||||
11.07.23 kval. | vs. Noah Lopez | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Raz Katz | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Getxo - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Daniel Merida Aguilar | 6-3, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Carlos Divar | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Gregoire Gervail | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Mikel Lopez Hernaez | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M25 Kursumlijska - zemlja | ||||
09.05.23 kval. | vs. Simone Agostini | 7-65, 2-6, 4-10 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Dimitrije Kocic | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Gerard Planelles Ripoll - Posljednji mečevi
M15 Fayetteville - tvrda | ||||
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Noah Schachter | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Olle Wallin | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Luc Fomba | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
M25 Denia - zemlja | ||||
25.07.23 kval. | vs. Luis Francisco | 6-0, 1-6, 0-2, - Gerard Planelles Ripoll - odustajanje | detalj meča | |
24.07.23 2. kolo kval. | vs. Alex Candelas Bas | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Arthur Bonnaud | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M25 Gandia - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Facundo Juarez | 1-4, - Gerard Planelles Ripoll - odustajanje | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Bruno Pujol Navarro | 6-1, 6-710, 5-1, Bruno Pujol Navarro - odustajanje | detalj meča | |
18.07.23 kval. | vs. Oscar Pinto Sansano | 7-5, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
17.07.23 2. kolo kval. | vs. Jordi Domenech Castillo | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniel Lara Salmeron | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Getxo - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Inaki Montes-De La Torre | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
05.07.23 1. kolo | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Rabat - zemlja | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Pedro Rodenas | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Mehdi Benchakroun | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Filippo Moroni | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Vladislav Ivanov | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Rocco Piatti | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
M25 Cordoba - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Daniel Cukierman | 5-7, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Dimitris Sakellaridis | Dimitris Sakellaridis - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 3-6, 10-5 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Pedro De La Riva Bueno | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M25 La - zemlja | ||||
31.05.23 kval. | vs. Svyatoslav Gulin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.05.23 2. kolo kval. | vs. Afonso Portugal | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
29.05.23 1. kolo kval. | vs. Carles Rojas | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
21.09.22 1. kolo | vs. Luka Mikrut | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Casablanca - zemlja | ||||
13.09.22 kval. | vs. Igor Shrolik | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Gerard Oltra Guiral | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Mamoun El Abbar | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
M15 Casablanca - zemlja | ||||
08.09.22 2. kolo | vs. Bastian Malla | 5-7, 4-6 | detalj meča |