MEČ
20.10.19 | 1. kolo kval. | Matthew Mendez | Maxim Turyev | 6-0, 6-1 | M15 Benicarlo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
USA
29.11.95, 28 Godina
29.11.95, 28 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
18.09.00, 23 Godina
18.09.00, 23 Godina
Matthew Mendez vs. Maxim Turyev - Međusobni mečevi
28.10.19 | 2. kolo kval. | Matthew Mendez | Maxim Turyev | 6-4, 6-2 | detalj meča | M15 Nules | zemlja |
20.10.19 | 1. kolo kval. | Matthew Mendez | Maxim Turyev | 6-0, 6-1 | detalj meča | M15 Benicarlo | zemlja |
Matthew Mendez form & Maxim Turyev form
Matthew Mendez - Posljednji mečevi
M15 Cancun - tvrda | ||||
19.02.20 kval. | vs. Kiranpal Pannu | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
18.02.20 2. kolo kval. | vs. Nathaniel Han | 5-7, 6-0, 11-9 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
28.01.20 kval. | vs. Matic Spec | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.01.20 2. kolo kval. | vs. Luis-Manuel Flores | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
27.01.20 1. kolo kval. | vs. Joseph W. Van Meter | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Chad Kissell | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Cancun - tvrda | ||||
14.01.20 1. kolo | vs. Tanner K Smith | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Los - tvrda | ||||
07.01.20 1. kolo kval. | vs. Keegan Smith | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
13.12.19 Četvrtfinale | vs. Arklon Huertas Del Pino | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
12.12.19 2. kolo | vs. Simon Yitbarek | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.12.19 1. kolo | vs. Tommaso Carnevale-Miino | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
05.12.19 2. kolo | vs. Ricardo Rodriguez-Pace | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.12.19 1. kolo | vs. A.j. Catanzariti | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Santo - tvrda | ||||
27.11.19 1. kolo | vs. Jose Olivares | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
26.11.19 kval. | vs. Charles Force | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Eduardo Medina | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
01.11.19 Četvrtfinale | vs. Damien Wenger | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
31.10.19 2. kolo | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Timofey Skatov | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Ivan Denisov | 7-5, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Guillem Arno Blasi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
25.10.19 Četvrtfinale | vs. Francisco Andreu Garcia | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
24.10.19 2. kolo | vs. Lucas Bouquet | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
23.10.19 1. kolo | vs. Kuzey Cekirge | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
21.10.19 kval. | vs. Francisco Cabral | 5-7, 7-64, 10-4 | detalj meča | |
21.10.19 2. kolo kval. | vs. Zakhar Trapeznikov | 7-64, 6-1 | detalj meča | |
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Maxim Turyev | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
30.09.19 kval. | vs. Ignacio Vinas | 6-1, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
29.09.19 2. kolo kval. | vs. Jason Janis | 6-0, 6-0 | detalj meča |
Maxim Turyev - Posljednji mečevi
M15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Pelle Boerma | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
M15 Nules - zemlja | ||||
28.10.19 2. kolo kval. | vs. Matthew Mendez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.10.19 1. kolo kval. | vs. Pau Fanlo Munuera | 3-6, 7-5, 10-6 | detalj meča | |
M15 Benicarlo - zemlja | ||||
20.10.19 1. kolo kval. | vs. Matthew Mendez | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
13.10.19 2. kolo kval. | vs. Simon Beaupain | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
13.10.19 1. kolo kval. | vs. Enrico Becuzzi | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
06.10.19 2. kolo kval. | vs. Sebastian Defilippis | 6-71, 0-6 | detalj meča | |
M15 Sabadell - zemlja | ||||
29.09.19 1. kolo kval. | vs. Pau Perez Contri | 5-7, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
M15 Melilla - zemlja | ||||
23.09.19 1. kolo kval. | vs. Diego Fernandez Flores | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
M15 Sao - tvrda | ||||
02.09.19 2. kolo kval. | vs. Guillermo Tendero Ramirez | 6-3, 5-7, 8-10 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
19.08.19 1. kolo kval. | vs. Ajay Pruthvi Nemakal | 2-6, 7-5, 10-12 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
12.08.19 kval. | vs. Adam Nagoudi | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
12.08.19 1. kolo kval. | vs. Rishabdev Raman | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
M25+H Pozoblanco - tvrda | ||||
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Carlos Matarredona Valor | 6-79, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
M15 Tabarka - zemlja | ||||
10.06.19 1. kolo kval. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
Egypt F31 - zemlja | ||||
10.12.18 kval. | vs. Adham Gaber | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
09.12.18 2. kolo kval. | vs. Lluis Dolz | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
08.12.18 1. kolo kval. | vs. Wellington Bastos | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Egypt F30 - zemlja | ||||
01.12.18 1. kolo kval. | vs. Gabriele Bombara | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F23 - tvrda | ||||
13.10.18 1. kolo kval. | vs. Vladyslav Gorodynskyi | 6-74, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
Egypt F22 - tvrda | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Shamael Chaudhry | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Alejandro Hastings | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Tunisia F31 - tvrda | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Alexander Kotzen | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.09.18 1. kolo kval. | vs. Marouan Ferchichi | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Tunisia F30 - tvrda | ||||
01.09.18 1. kolo kval. | vs. Paolo Dagnino | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
Tunisia F29 - zemlja | ||||
27.08.18 kval. | vs. Andrei Levine | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
26.08.18 2. kolo kval. | vs. Khalil Boudjadi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Russia F6 - zemlja | ||||
11.08.18 1. kolo kval. | vs. Oleg Besednikov | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Russia F5 - zemlja | ||||
05.08.18 1. kolo kval. | vs. Ivan Kalinin | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Egypt F17 - zemlja | ||||
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Vignesh Peranamallur-Chandrasekhar | 4-6, 1-6 | detalj meča |