MEČ
03.01.21 | 1. kolo kval. | Matias Ponce De Leon Gomila | Daniel Merida Aguilar | 2-6, 7-65, 10-7 | M15 Manacor | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Spain
06.06.03, 20 Godina
06.06.03, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Matias Ponce De Leon Gomila vs. Daniel Merida Aguilar - Međusobni mečevi
03.01.21 | 1. kolo kval. | Matias Ponce De Leon Gomila | Daniel Merida Aguilar | 2-6, 7-65, 10-7 | detalj meča | M15 Manacor | tvrda |
Matias Ponce De Leon Gomila form & Daniel Merida Aguilar form
Matias Ponce De Leon Gomila - Posljednji mečevi
M15 Tallahassee - dvorana | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Joshua Dous Karpenschif | 6-4, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Palmanova - zemlja | ||||
16.03.22 1. kolo | vs. Louroi Martinez | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
M25 Manacor - tvrda | ||||
11.01.22 kval. | vs. Alen Moritz Hodzic | 3-6, 6-2, 8-10 | detalj meča | |
10.01.22 2. kolo kval. | vs. Vishal Gautam | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
05.01.22 1. kolo | vs. Jeroen Vanneste | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.01.22 kval. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 7-64, 7-67 | detalj meča | |
03.01.22 2. kolo kval. | vs. Tobey Lock | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
02.01.22 1. kolo kval. | vs. Lluc Limongi Ollers | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Geni Inoue | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
09.12.21 1. kolo | vs. Cayetano March | 6-1, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Pedro Iamachkine | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
03.11.21 kval. | vs. Radovan Michalik | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
02.11.21 2. kolo kval. | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Razvan Marius Codescu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Felix Gill | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
27.10.21 1. kolo | vs. Savriyan Danilov | 6-3, 6-75, 6-4 | detalj meča | |
26.10.21 kval. | vs. Egor Novikov | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.10.21 2. kolo kval. | vs. Thiago Cigarran | 6-2, 3-6, 13-11 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Berk Bugarikj | 4-6, 6-3, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Antonin Bolardt | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
M25 Sintra - tvrda | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Luis Patino | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
05.09.21 1. kolo kval. | vs. Thijmen Loof | 7-69, 3-6, 10-8 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
28.04.21 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.04.21 kval. | vs. Andrey Chepelev | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Cengiz Aksu | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Burak Bilgin | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M15 Antalya - zemlja | ||||
18.04.21 1. kolo kval. | vs. Gabriele Bosio | 6-73, 0-6 | detalj meča | |
M15 Manacor - tvrda | ||||
12.01.21 kval. | vs. Andrew Paulson | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.21 2. kolo kval. | vs. Antonio Prat | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
11.01.21 1. kolo kval. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 6-3, 5-7, 10-6 | detalj meča |
Daniel Merida Aguilar - Posljednji mečevi
Oeiras 3 - zemlja | ||||
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Adrian Andreev | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Madrid Challenger - zemlja | ||||
08.04.24 kval. | vs. Carlos Taberner | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Rafael Jodar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Barcelona Challenger - zemlja | ||||
01.04.24 1. kolo kval. | vs. Adria Soriano Barrera | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Tarragona - zemlja | ||||
30.03.24 Polufinale | vs. Marko Topo | 3-6, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Michiel De Krom | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Julio Cesar Porras | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Andrea Pellegrino | 4-6, 7-64, 3-6 | detalj meča | |
M25 Vale - tvrda | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Hynek Barton | 5-7, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Federico Iannaccone | 6-3, 6-77, 6-1 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Jules Marie | 6-3, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Raul Brancaccio | 3-6, 6-1, 7-62 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yaroslav Demin | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
M15 Villena - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Nikolay Nedelchev | 6-4, 6-75, 5-7 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Edas Butvilas | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Michiel De Krom | 6-4, 7-69 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 Finale | vs. Nick Hardt | 4-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
17.02.24 Polufinale | vs. Vilius Gaubas | 6-0, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
16.02.24 2. kolo | vs. Tim Handel | 6-4, 7-63 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Lukas Neumayer | 6-1, 7-67 | detalj meča | |
15.02.24 1. kolo | vs. Patrik Meszaros | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
10.02.24 Polufinale | vs. Nick Hardt | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
10.02.24 Četvrtfinale | vs. Javier Barranco Cosano | 1-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Savva Polukhin | 6-4, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Samuele Pieri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
M25 Antalya - zemlja | ||||
03.02.24 Polufinale | vs. Javier Barranco Cosano | 6-2, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Nikita Mashtakov | 6-3, 6-3 | detalj meča |