MEČ
21.11.21 | 1. kolo kval. | Mateo Barreiros Reyes | Gonzalo Zeitune | 6-1, 6-0 | M15 Cordoba | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Argentina
23.05.05, 18 Godina
23.05.05, 18 Godina
Mateo Barreiros Reyes vs. Gonzalo Zeitune - Međusobni mečevi
21.11.21 | 1. kolo kval. | Mateo Barreiros Reyes | Gonzalo Zeitune | 6-1, 6-0 | detalj meča | M15 Cordoba | zemlja |
Mateo Barreiros Reyes form & Gonzalo Zeitune form
Mateo Barreiros Reyes - Posljednji mečevi
Sao Leopoldo - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Daniel Cukierman | 6-76, 3-6 | detalj meča | |
M25 Maceio - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
M25 Feira - tvrda | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Harrison Adams | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Recife - zemlja | ||||
05.03.24 1. kolo | vs. Juan Sebastian Osorio | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Matheus Cury Bueres | 6-4, 2-6, 7-64 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo kval. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
13.02.24 kval. | vs. Tomas Martinez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
M25 Punta - zemlja | ||||
06.02.24 kval. | vs. Thiago Cigarran | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo kval. | vs. Valentin Basel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M25 Lajeado - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Eduardo Ribeiro | 1-6, 7-64, 4-6 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Conner Huertas Del Pino | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
03.10.23 kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Christian Oliveira | 4-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Russo | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
M25 Lujan - zemlja | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 6-2, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Felipe De Dios | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Ezequiel Simonit | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.09.23 1. kolo | vs. Rafael Tosetto | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Santa Cruz - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Victor Lilov | 5-7, 7-65, 3-6 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Gonzalo Villanueva | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Sao - zemlja | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-73 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Enzo Camargo Lima | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Belem - tvrda | ||||
19.08.23 Polufinale | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Fernando Yamacita | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Enzo Camargo Lima | 6-1, Enzo Camargo Lima - odustajanje | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Lucca Pinto | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Santo Domingo - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Kousuke Ogura | - | detalj meča |
Gonzalo Zeitune - Posljednji mečevi
M15 Bragado - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlos Maria Zarate | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Ezequiel Simonit | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Bruno Perez Maiztegui | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M25 Tucuman - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Dmitry Popko | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Felipe Pagnacco | 7-68, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Tobias Franco | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Santa - zemlja | ||||
26.11.23 2. kolo kval. | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Valentin Manuel Greco | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
M15 Villa - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Santiago Bramajo | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Mendoza - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sean Hess | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
M25 Lujan - zemlja | ||||
25.09.23 kval. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Lautaro Agustin Corthey | 6-2, 3-6, 10-4 | detalj meča | |
M15 Punta - zemlja | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Joao Marcos Nusdeo | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
19.09.23 kval. | vs. Julian Cundom | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Gino Romano | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
M15 Olavarria - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
M15 Buenos - zemlja | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
M25 Trujillo - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Lucio Ratti | 6-713, 1-6 | detalj meča | |
M15 Arequipa - zemlja | ||||
07.08.23 kval. | vs. Frazier Rengifo | 2-6, 6-4, 6-10 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Benjamin Mathews | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Santa Fe - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Rosario - zemlja | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Guido Ivan Justo | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.06.23 kval. | vs. Nicolas Hollender | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Nicolas Garcia Longo | 4-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Rocco Mariani | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
M25 Salta - zemlja | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Juan Bautista Otegui | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.11.22 kval. | vs. Rocco Valente | 5-7, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 6-3, 6-1 | detalj meča |