MEČ
05.08.21 | 2. kolo | Mate Valkusz | Peter Fajta | 4-3, - odustajanje | M15 Novi | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Mate Valkusz | Peter Fajta | |
1. servis % | 8/16 (50%) | 15/27 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 6/8 (75%) | 11/15 (73%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/8 (75%) | 5/12 (42%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 11/27 (41%) | 4/16 (25%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 23/43 (53%) | 20/43 (47%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 2 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Peter Fajta | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Mate Valkusz | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Peter Fajta | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Mate Valkusz | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Peter Fajta | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Mate Valkusz | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15 | ||
4-2 | Peter Fajta | |
0-0, 0-30, 0-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Mate Valkusz | 4-3 | |
0-0 | ||
4-3 |
2 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mate Valkusz vs. Peter Fajta - Međusobni mečevi
21.08.21 | Polufinale | Mate Valkusz | Peter Fajta | 6-4, 6-4 | detalj meča | M15 Bratislava | zemlja |
05.08.21 | 2. kolo | Mate Valkusz | Peter Fajta | 4-3, Peter Fajta - odustajanje | detalj meča | M15 Novi | zemlja |
24.03.21 | 1. kolo | Peter Fajta | Mate Valkusz | 2-1, Peter Fajta - odustajanje | detalj meča | M15 Antalya | zemlja |
Mate Valkusz form & Peter Fajta form
Mate Valkusz - Posljednji mečevi
Estoril - zemlja | ||||
30.03.24 1. kolo kval. | vs. Jaime Faria | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
12.01.24 kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 kval. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
09.10.23 kval. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - odustajanje | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
26.09.23 2. kolo | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bratislava 1 - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | detalj meča |
Peter Fajta - Posljednji mečevi
M15 Telde - zemlja | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Darwin Blanch | 2-6, 6-2, 1-6 | detalj meča | |
M15 Telde - zemlja | ||||
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Dali Blanch | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Benjamin Winter Lopez | 4-6, 7-66, 6-4 | detalj meča | |
09.04.24 1. kolo | vs. Andres Fernandez Canovas | 7-65, 7-64 | detalj meča | |
M25 Trnava - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Martyn Pawelski | 6-2, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Tilen Kovac | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
M15 Opatija - zemlja | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Oleksandr Ovcharenko | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Pirot - zemlja | ||||
09.09.23 Polufinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-5, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Sasa Markovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Alexander Chepik | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Luca Fantini | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Milan Drinic | 6-3, 3-6, 7-62 | detalj meča | |
M25 The - zemlja | ||||
06.07.23 1. kolo | vs. Ivan Marrero Curbelo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
M15 Celje - zemlja | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Sebastian Sorger | 2-6, - Peter Fajta - odustajanje | detalj meča | |
M15 Nyiregyhaza - zemlja | ||||
11.06.23 Finale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.06.23 Četvrtfinale | vs. Matthew Dellavedova | 6-70, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
10.06.23 Polufinale | vs. Luca Wiedenmann | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
09.06.23 2. kolo | vs. Calin Manda | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
03.06.23 Polufinale | vs. Martyn Pawelski | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
02.06.23 Četvrtfinale | vs. Leonardo Aboian | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
01.06.23 2. kolo | vs. Novak Novakovic | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
31.05.23 1. kolo | vs. Nicolas Villalon | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
M15 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.05.23 Finale | vs. Andrea Picchione | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
27.05.23 Polufinale | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
26.05.23 Četvrtfinale | vs. Johan Alexander Rodriguez | 6-3, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
25.05.23 2. kolo | vs. Boris Butulija | 6-2, 7-5 | detalj meča |