MEČ
18.04.22 | kval. | Mate Valkusz | Oriol Roca Batalla | 6-1, 5-2, - odustajanje | Split Challenger | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Mate Valkusz | Oriol Roca Batalla | |
1. servis % | 35/52 (67%) | 25/45 (56%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/35 (66%) | 13/25 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/17 (65%) | 8/20 (40%) |
Osvojene break-lopte | 4/8 (50%) | 0/4 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 24/45 (53%) | 18/52 (35%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 58/97 (60%) | 39/97 (40%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Mate Valkusz | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mate Valkusz | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Mate Valkusz | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Mate Valkusz | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mate Valkusz | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Mate Valkusz | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Oriol Roca Batalla | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Mate Valkusz | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Oriol Roca Batalla | |
0-0 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Mate Valkusz vs. Oriol Roca Batalla - Međusobni mečevi
18.04.22 | kval. | Mate Valkusz | Oriol Roca Batalla | 6-1, 5-2, Oriol Roca Batalla - odustajanje | detalj meča | Split Challenger | zemlja |
25.03.22 | Četvrtfinale | Mate Valkusz | Oriol Roca Batalla | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | M25 Opatija | zemlja |
Mate Valkusz form & Oriol Roca Batalla form
Mate Valkusz - Posljednji mečevi
Szekesfehervar Challenger - zemlja | ||||
12.03.24 1. kolo | vs. Matteo Martineau | 6-4, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Davis Cup - dvorana | ||||
03.02.24 | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Max Purcell | 6-3, 6-72, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
12.01.24 kval. | vs. Andrea Vavassori | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Francisco Comesana | 2-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Tung-Lin Wu | 7-60, 6-4 | detalj meča | |
Nonthaburi 1 - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
Metz - dvorana | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Alexander Shevchenko | 5-7, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Daniel Altmaier | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
05.11.23 kval. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
04.11.23 1. kolo kval. | vs. Hugo Grenier | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
Ismaning Challenger - tepih | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Mats Rosenkranz | 4-6, 6-713 | detalj meča | |
Hamburg Challenger - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Billy Harris | 6-4, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Stefano Napolitano | 6-75, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nino Serdarusic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Bratislava 2 - dvorana | ||||
09.10.23 kval. | vs. Kalin Ivanovski | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Michal Krajci | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Edoardo Lavagno | 6-3, 6-74, - Mate Valkusz - odustajanje | detalj meča | |
Braga Challenger - zemlja | ||||
30.09.23 Polufinale | vs. Duje Ajdukovic | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Titouan Droguet | 7-612, 6-3 | detalj meča | |
26.09.23 2. kolo | vs. Zsombor Piros | Zsombor Piros - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Francesco Passaro | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Sibiu Challenger - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Calvin Hemery | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Terence Atmane | 2-6, 7-66, 3-6 | detalj meča | |
Poznan Challenger - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo | vs. Daniel Michalski | 7-5, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Bratislava 1 - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Jerome Kym | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Prostejov Challenger - zemlja | ||||
07.06.23 2. kolo | vs. Tomas Machac | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Vit Kopriva | 6-3, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Michael Vrbensky | 6-3, 6-76, 6-3 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Jan Kumstat | 6-4, 6-2 | detalj meča |
Oriol Roca Batalla - Posljednji mečevi
Girona Challenger - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Murcia Challenger - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo | vs. Henrique Rocha | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
Tenerife 3 - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alejandro Moro Canas | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Pune Challenger - tvrda | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Tristan Boyer | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
Bengaluru Challenger - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Seong Chan Hong | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Maks Kasnikowski | 7-65, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Tristan Boyer | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Chun Hsin Tseng | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Chennai Challenger - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
Montpellier - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Giulio Zeppieri | 2-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Vit Kopriva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Philip Sekulic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Nonthaburi 3 - tvrda | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Seong Chan Hong | 6-3, 6-75, 3-6 | detalj meča | |
Maspalomas Challenger - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Valencia Challenger - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Jozef Kovalik | 7-64, 3-6, 6-74 | detalj meča | |
Montevideo Challenger - zemlja | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Hugo Dellien | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Lima 2 - zemlja | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Alessandro Giannessi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
29.10.23 Finale | vs. Daniel Michalski | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
28.10.23 Polufinale | vs. Alexander Weis | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
28.10.23 Četvrtfinale | vs. Pol Martin Tiffon | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Buvaysar Gadamauri | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo | vs. Gabriele Piraino | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
M25 Santa - zemlja | ||||
21.10.23 Finale | vs. Felix Gill | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
20.10.23 Polufinale | vs. Edoardo Lavagno | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
19.10.23 Četvrtfinale | vs. Daniel Michalski | 5-7, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.10.23 2. kolo | vs. Max Houkes | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Lisbon Challenger - zemlja | ||||
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Benjamin Hassan | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
04.10.23 2. kolo | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-4, 7-62 | detalj meča |